reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny policzyłam dzisiaj tabletki i nie wystarczy mi do wizyty.. Myślicie że mogę podejsc do gina tutaj u mnie w okolicy po receptę? Czy muszę do kliniki ale do niej mam 100km
 
Wszystkie przyszłe mamy chyba już śpią......
Ja się tak tym wszystkim denerwuje ze od soboty ( od transferu ) nie mogę spać i siedzę tak do 4 rano:no2:
 
@Ewunka , trzymam kciuki z całej siły!! A ilu dniowe ? Kiedy beta ?

@Oska305 idz na te betę!!! 3mam kciuki!

@tusiaczzek1988, ja w 12dc , po 3x1estrofem - miałam ok 12mm, trzy dni pozniej byl transfer.

@aniasiwa , jak sie ciesze ! Razem z Tobą !

Ja 12dpt, czy to możliwe zebym miała juz mdłości ? Tak mi dzis niedobrze od popoludnia. Moze cos zjadłam niedobrego , albo wirus...?! Bo na ciążowe chyba za wcześnie co ..?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nie mogę spać. Boję się, że rano wstanę powtórzę test i biel z miejsca gdzie powinna być druga kreska porazi mi oczy. Ile to trzeba się nadenerwowac żeby mieć przyjemność zmieniania brudnych pieluch...
 
Hej. Nie mogę spać. Boję się, że rano wstanę powtórzę test i biel z miejsca gdzie powinna być druga kreska porazi mi oczy. Ile to trzeba się nadenerwowac żeby mieć przyjemność zmieniania brudnych pieluch...
No co ty!!!! Będzie dobrze, musi!!! Dzięki temu forum nabrałam tyle nadzieji.
Tak czytam sobie tu troszkę, i myślę czasem ze nie mogę się porównywać do żadnej z was.leczę się dopiero pare miesiecy. Odrazu skierowali mnie na bauchspiegelung (laparoskopia chyba tak się to po pl nazywa) miesiąc później dostałam około 10 zastrzyków wcześniej żadnych leków nic,a teraz jestem 6 dni po transferze i się modlę. Jezu trochę się rozpisałam, ale nie chodzi mi o to że ja mam mniej prawa tylko ze jak mi się ma udać to co dopiero wam kochane przyszłe mamusie!!!!
 
reklama
Do góry