reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Z mezem ustalilismy ze jesli bedzie dziewczynka to ja wybieram dla niej imie a on wybiera drugie, a jesli bedzie chlopak to znowu na odwrot. Dziewczynke chce nazwac Wiktoria, a maz chlopca Mateusz, chociaz mi sie nie bardzo podoba wolalabym inne [emoji12] w razie czego sprobuje go przekabacic [emoji1]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas juz potwierdzona dziewczynka :) i tez będzie Wiktoria ❤
 
reklama
Cześć dziewczyny :) może mnie jeszcze pamiętacie. Nie mam dostępu do zamkniętego wątku, więc postanowiłam napisać tutaj. Byłam sierpniówką, bardzo cieszyłam się na tę ciąże, niestety los zadecydował inaczej i w 10tyg poroniłam. W lutym dostałam @ po łyżeczkowaniu, w 16dc poszliśmy na wizytę, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok w środku, okazało się, że endo idealnie 11mm i pęcherzyk 21mm na granicy pęknięcia. Lekarz kazał się starać, bo nie widział żadnych przeciwskazań. Wczoraj mialam termin @ i na teście zobaczyłam drugą kreskę, była delikatna, ale nie tak żeby pod światło trzeba było ją oglądać. Dziś pojechaliśmy na betę i wynosi 220,9 ... chyba się udało :)
Gratulacje!!!! :) teraz wszystko będzie dobrze. Fajnie, ze do nas wpadlas pochwalić sie radosna nowina :)
 
Witam wieczorowa pora,
Wpadam sie pochwalić, ze dzis usłyszałam wyniki badan genetycznych z krwi. Spodziewamy sie zdrowego chłopca! <3 :)
Caly dzien ciesze sie jak niepoważna! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super gtatulacje!! Chciałaś synka? Jeju ile facecikow w sierpniu :-D

W ogole gratuluje wszystkim sierpniówką zdrowych bobasow :)

:) :) :)
 
Super gtatulacje!! Chciałaś synka? Jeju ile facecikow w sierpniu :-D

W ogole gratuluje wszystkim sierpniówką zdrowych bobasow :)

:) :) :)

Było mi wszystko jedno, chciałam zdrowe dziecko. Mam juz chłopca i dziewczynkę, wiec nie miałam parcia na płeć ;) .
Dla chłopca mamy juz wybrane imie, dla dziewczynki nie mielismy pomysłu, ktory przypadł by wszystkim do gustu, wiec przynajmniej nie bedzie bitwy na imiona ;) .

Gratuluje wszystkim dzieciaczków, bez wzgledu na płeć! :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vercia, ale nie chcesz w ogole połówkowego?
Tutaj ( nie mieszkam w Polsce) to sie nazywa sonogram genetyczny i według wielu lekarzy jest to najwazniejsze badanie w całej ciazy. Nie chodzi tylko o ujawnienie płci i choroby genetyczne, sprawdzane sa tez wszystkie organy, przepływy, łożysko, normy i jednocześnie wykluczane sa powikłania, ktore moga sie pojawić. Ja akurat na tym badaniu bym nie oszczędzała...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
E-O a nie mówiłam.Gratuluję zdrowego chłopca.Z płci jesteś zadowolona?
Aha doczytałam że nie miałaś parcia na konkretną płeć.
Vercia też myślę że nie jest to całkiem mądra decyzja...zawsze wiedzieć co w trawie piszczy.Druga sprawa że możecie mieć jakieś obciążenia genetyczne i nawet o tym nie wiecie tak jest u nas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vercia, ale nie chcesz w ogole połówkowego?
Tutaj ( nie mieszkam w Polsce) to sie nazywa sonogram genetyczny i według wielu lekarzy jest to najwazniejsze badanie w całej ciazy. Nie chodzi tylko o ujawnienie płci i choroby genetyczne, sprawdzane sa tez wszystkie organy, przepływy, łożysko, normy i jednocześnie wykluczane sa powikłania, ktore moga sie pojawić. Ja akurat na tym badaniu bym nie oszczędzała...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No nie chce wgl, co ma byc to bedzie [emoji6] i tak juz na nic nie mam wplywu co by nie bylo, a po co sie niepotrzebnie stresowac i szkodzic dziecku. Siostra zaszla w ciaze, lekarz jej powiedzial ze ma duzego krwiaka juz zmartwiona 2 lata sie starala o dziecko, ale koniec koncow synek urodzil sie zdrowy. Druga siostra zaszla w ciaze bez problemu dziecko zdrowe sie rozwijalo, urodzila poltorej tyg przed terminem i pod inkubatorem lezal chory, bo przeciagali porod wredna polozna glupie teksty do niej "co cesarki by sie chcialo?" W koncu lekarz przyszedl, zrobili jej cesarke bo akcja wgl nie ppstepowala nawet po 3ch kroplowkach.. no a maly zapalenie pluc dostal dobrze ze nic wiecej powaznego.. Wiec dziecko sie moze zdrowe rozwijac, a spierdola cos przy porodzie i moze w moment stac sie kaleka.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A znowu kolezanka siostry, tez byla na badaniu polowkowym. Wszystko niby bylo ok, a przy porodzie sie okazalo, ze dziecko ma zrosniete paluszki.. czego nie widzieli. Takze nie wierze w te ich badania.. [emoji19]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie chce wgl, co ma byc to bedzie [emoji6] i tak juz na nic nie mam wplywu co by nie bylo, a po co sie niepotrzebnie stresowac i szkodzic dziecku. Siostra zaszla w ciaze, lekarz jej powiedzial ze ma duzego krwiaka juz zmartwiona 2 lata sie starala o dziecko, ale koniec koncow synek urodzil sie zdrowy. Druga siostra zaszla w ciaze bez problemu dziecko zdrowe sie rozwijalo, urodzila poltorej tyg przed terminem i pod inkubatorem lezal chory, bo przeciagali porod wredna polozna glupie teksty do niej "co cesarki by sie chcialo?" W koncu lekarz przyszedl, zrobili jej cesarke bo akcja wgl nie ppstepowala nawet po 3ch kroplowkach.. no a maly zapalenie pluc dostal dobrze ze nic wiecej powaznego.. Wiec dziecko sie moze zdrowe rozwijac, a spierdola cos przy porodzie i moze w moment stac sie kaleka.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

Hey,

Ja bym jednak poszła. Ze względu ze mozna zobaczyć, ze dziecko jest np za małe albo jest duże ryzyko zahamowania wzrostu i wtedy przepisują Acard na lepszy przepływ krwi w macicy i dziecko ma lepsze odżywianie. Mi tak wyszło, zaczęłam brać Acard po prenatalnym i już mała jest w górnej granicy.

Taka moja sugestia;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vercia zdarzają się pomyłki ale często też potrafią wykryć jakieś anormalności i odpowiednio zaryzykować.Ja poddałam się bardziej inwanzyjnemu badaniu..amniopunkcji ale czego się nie robi dla dobra dzidziusia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry