reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja jutro do pracy, za to moj chłop posprząta w domu [emoji1][emoji16][emoji2]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja po ktg i badaniu , wód przybyło jest koło AFI 9 , a było 4,75 trzeba pic i pic , w poniedziałek mam przyjechać już na indukcję i kropka :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Omg! Co za masakra [emoji23] z jednej strony współczuję a z drugiej zazdroszczę [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie skończyłam bigos. Jest zaje....sty:-) niestety musiałam dodać trochę śliwek suszonych bo dość kwaśny był. Mój mąż tak szybko łyka, że mam nadzieję, że nie poczuje ich.

Nuria no nie mogę w to uwierzyć:-(

Nati o ja czyli Adaśko pojawi się w poniedziałek z dużym prawdopodobieństwem:-) ale super. Ja wczoraj mojemu tłumaczyłam, żeby mi podświadomie podsunął datę do głowy kiedy będzie chciał wyjść. Chyba sam jeszcze nie wie, bo na żadną datę mnie nie natchnęło.

Agnesis ja nigdy nie używałam suchego szamponu ale chyba niedługo zacznę:-) jak jakiegoś wydrukujesz to daj znać jak efekty.

Nessi bardzo dobrze że juz praktycznie wszystko wyjaśnione:-)
 
Wonde jestem [emoji4]
Ale musiałam wstawic pranie, posprzatac, kwiatki posadzić i obiad zrobić[emoji106]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Nessi dobrze pamietam ze mowilas ze jestes logopeda? Wiec znasz sie na dzieciach. Za tydzien przychodza do Nas dzieci z przedszkola na warsztaty florystyczne i nie mam pomyslu co mozna robic z takimi małymi dziecmi? Wiadomo ze nie dam im pistoletu z goracym klejem do ręki. Myslalam zeby moze nawiazac do zblizajacych sie Swiat Wielkanocnych i zdobic takie jajka styropianowe np włóczka, ozdobnym sznurkiem i innymi rzeczami. Ale co jeszcze?[emoji4]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
reklama
Do góry