reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moim skromnym zdaniem jeżeli ktoś ma nie tylko problemy ginekologiczne A w badaniach wyszedł mu problem immunologiczny lub endokrynoligiczny to potrzebuje ginekolog+ lekarza który zajmuje się jego dodatkowym problemom .
Tak jak ciążę blizniacza może prowadzić każdy lekarz ale są specjaliści od 2 szt.
Więc zależy jaki kto ma problem.....
1 lekarz nie może być od wszystkiego.
Ja uważam że ginekolog nie musi być z kliniki musi to być dobry ginekolog + ewentualnie lekarze innej specjalizacji jeśli ktoś ma jeszcze inne problemy.
Gorzej jak dostał heparyne encorton acard na oko bez badań....
Rzadko kiedy się zdarza żeby niepłodność była związana tylko z problemem ginekologicznym. Zazwyczaj jest to skladowa wielu czynników. Nie mówimy o wszystkich specjalistach. Ja wyrazilam swoją opinię na podstawie swoich doświadczeń. Biorąc pod uwagę ze cala procedura jest bardzo kosztowna, nierzadko dojeżdżamy do swoich klinik wiele km a o dziecko walczymy od lat-ja nie zaryzykuję. Mam dwóch lekarzy, jeden w klinice, jeden na miejscu. Ten na miejscu jest na bieżąco bo to u niego w szpitalu będę rodzic, bo prawie 3 lata walczylam z jego pomocą, bo esli będzie cokolwiek co wzbudzi moje wątpliwości zawsze mnie zbada tego samego dnia kiedy zadzwonię a na sms odpisze w środku nocy. Jest super ale leki i tak ustawia ki lekarz z kliniki. Hehe takie chaotyczne te moje zdania, przepraszam ale bardzo boli mnie dziś głowa

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Głowa do góry.
Ja przy 3 stymulacji miałam 1 komórkę 1 zarodek .Wystarczy 1 dojrzała by był śliczny różowy bobas. Wiem jak jest ciężko jak szansę minimalizuja się na starcie..... Ale nie pozostaję nic jak czekać.
Cierpliwości po 24 h powinnaś wiedzieć czy są dojrzałe i czy się zaplodnily
Dziekuje :) te słowa podnoszą trochę na duchu. Nic jak tylko uzbroić się w cierpliwość i być optymistycznie nastawionym. Za ciebie tez trzymam kciuki.
 
Oska, bardzo sie ciesze! Trzymam kciuki za dalszy dobry rozwój zdarzeń :) wstawiałam zdjecie profilowe! Dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam !!! Przysięgam !!!

Beta dobra ale martwi mnie ten prog że utrzymuje się na niskim poziomie. Spróbowała bym zastrzykow prolutex to najlepszy prog na rynku w tej chwili sama to biorę.
Pozdrawiam i życzę powiedzenia

Ja mam takiego dola od wczoraj ze masakra. Dzis powinnam dostać @ i dokładnie tak sie czuje. Przewertowałam internety i wsEdzie piszą ze na sztucznym cyklu PRG jest niski, nie wiem czy az tak... Moj dr od in vitro powiedział we środę żebym więcej tego w ogole nie sprawdzała , bo nie ma sensu, ewentualnie moge betę sprawdzić i tyle. Skoro biorę syntetyczny PRG ktory jest podobno niewykrywalny we krwi i dopochwowy , ktory tez chyba sie nie pokazuje ... nie wiem, nie wiem... chciałabym sie teleportować do 5 kwietnia kiedy bede miała wizytę u normalnego lekarza .
Na dodatek byłam przekonana ze mam wiecej leków... a kończą mi sie jutro! Mam nadzieje ze dostanę dzis gdzies receptę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dawno tu nie zagladalam, witam wszystkie nowe dziewczyny i gratuluje tym co sie udalo :) Postanowilam napisac do Was z zapytaniem (szczegolnie do Ciebie Milagors), bo jestem juz po badanich pgd zarodkow i mamy 5. swietnej jakosci, zdrowych mrozakow. I moja dr zalecila podanie tylko jednego zarodka i nie daje mi to spokoju, bo nastawilam sie na dwa. Ok, ze zarodki po badaniach genetycznych sa swietnej jakosci, ale sama nie wiem... Co Wy o tym myslicie?

Ja bym brala 1 zwlaszcza, ze to crio. Ale ja nie moge byc w blizniaczej... moze lekarz uwaza ze dla ciebie tez bezpieczniej w pojedynczej??
 
Rzadko kiedy się zdarza żeby niepłodność była związana tylko z problemem ginekologicznym. Zazwyczaj jest to skladowa wielu czynników. Nie mówimy o wszystkich specjalistach. Ja wyrazilam swoją opinię na podstawie swoich doświadczeń. Biorąc pod uwagę ze cala procedura jest bardzo kosztowna, nierzadko dojeżdżamy do swoich klinik wiele km a o dziecko walczymy od lat-ja nie zaryzykuję. Mam dwóch lekarzy, jeden w klinice, jeden na miejscu. Ten na miejscu jest na bieżąco bo to u niego w szpitalu będę rodzic, bo prawie 3 lata walczylam z jego pomocą, bo esli będzie cokolwiek co wzbudzi moje wątpliwości zawsze mnie zbada tego samego dnia kiedy zadzwonię a na sms odpisze w środku nocy. Jest super ale leki i tak ustawia ki lekarz z kliniki. Hehe takie chaotyczne te moje zdania, przepraszam ale bardzo boli mnie dziś głowa

[emoji127] 28.10.2017
Ja jestem przypadkiem ciężkim ale tylko ginekologicznym
Po milionie badań że strachu że coś tam siedzi wszystko ok prócz niskiej rezerwy jajnikowej i endometriozy
 
Oska, bardzo sie ciesze! Trzymam kciuki za dalszy dobry rozwój zdarzeń :) wstawiałam zdjecie profilowe! Dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam !!! Przysięgam !!!



Ja mam takiego dola od wczoraj ze masakra. Dzis powinnam dostać @ i dokładnie tak sie czuje. Przewertowałam internety i wsEdzie piszą ze na sztucznym cyklu PRG jest niski, nie wiem czy az tak... Moj dr od in vitro powiedział we środę żebym więcej tego w ogole nie sprawdzała , bo nie ma sensu, ewentualnie moge betę sprawdzić i tyle. Skoro biorę syntetyczny PRG ktory jest podobno niewykrywalny we krwi i dopochwowy , ktory tez chyba sie nie pokazuje ... nie wiem, nie wiem... chciałabym sie teleportować do 5 kwietnia kiedy bede miała wizytę u normalnego lekarza .
Na dodatek byłam przekonana ze mam wiecej leków... a kończą mi sie jutro! Mam nadzieje ze dostanę dzis gdzies receptę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ciężki czas przed Tobą......
Ja na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć miałam cykl próbny progesteronu jak na niego reaguję wzięłam żel crinone po 3 dniach sprawdzenie było 6 powiedział że za mało zmienił na 2x400 mg te groszki co Ty masz po 2 dniach sprawdzenie bylo 9.5 powiedział że ok resztę rozkręcić ciąża. Zdecydowałam się na prolutex mimo wszystko bo to najlepszy prog poziom zobacze po tygodniu od transferu tak w imię nauki.
Cierpliwości i spokoju Ci życzę
 
reklama
Do góry