reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej wysyłam testy. Jak myślicie wczoraj był pozytywny? Mam nadzieję że jednak dziś będzie mocniejszy bo wogole nic nie działaliśmy- mąż ma nocki i rano się nie udało bo córa się obudziła

@StorAnia trzymam kciuki.

@Paraplu mniam mniam
 

Załączniki

  • _20170325_102505.JPG
    _20170325_102505.JPG
    727,2 KB · Wyświetleń: 66
Hej wysyłam testy. Jak myślicie wczoraj był pozytywny? Mam nadzieję że jednak dziś będzie mocniejszy bo wogole nic nie działaliśmy- mąż ma nocki i rano się nie udało bo córa się obudziła

@StorAnia trzymam kciuki.

@Paraplu mniam mniam
Mysle ze wczoraj albo dzis będzie pozytywny. Od pozytywnego w ciagu 24-36 h będzie owu.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta dziewczyna miala przepisany wlasnie Actifolin 2mg. Przestano produkowac ten suplement i nie idzie go dostac. Dziewczyna napisala posta, ze chce PILNIE odkupic od kogos kto ma na zbyciu ten (jak to nazwala) "lek" bo nie ma zamiennika.
Tak chwile podumalam, ze "folin" to cos z kwasem foliowym. Pach wujek google i szukam skladu a ten "lek" to zwyczajny kwas foliowy + forma aktywna opatentowana pod nazwa Actifolin. No to pach, czym sie rozni Actifolin od metafoliny? Dostalam piekny artykul z ktorego wynikalo, ze Actifolin cechuje sie wyzsza o 10% przyswajalnoscia od metafoliny. No okej to jestem w domu. Znalazlam zamienniki o roznych dawkach, no ale maksymalna byla 1mg. Wyslalam wszystko co znalazlam, artykuly, linki do zamiennikow a ona nadal bezradna...
No nie opadloby Ci wszystko? Bo mi opadlo. Znalezienie wszystkich niezbednych informacji w tym przeczytanie 2 artykulow i znalezienie zamiennikow zajelo mi lacznie niecale 10min.


[emoji22] 67,7kg ---> 56,9kg ---> 52kg [emoji7]
Całkowicie cie rozumiem :)




--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Witam się w słoneczną sobotę [emoji295] [emoji295] [emoji16]

@kotek87 działaj, działaj, molestuj ile wlezie [emoji1]

@Agatusia1 jak dla mnie dzisiaj wieczorem, jutro rano powinna być mega krecha [emoji4]

Testuje któraś?

U mnie się chyba wcześniejsza @ zbliża [emoji19] brzuchol trochę pobolewa, wstałam z takim humorkiem że ledwo oczy otworzyłam i awanti [emoji36] porażka... No ale czekają magiczne ziółka Szparki i termometr do kuciapy [emoji23]
Więc co by nie myśleć i się nie wku...wiać - dzisiaj dzień prasowania! [emoji1]
 
Witam się w słoneczną sobotę [emoji295] [emoji295] [emoji16]

@kotek87 działaj, działaj, molestuj ile wlezie [emoji1]

@Agatusia1 jak dla mnie dzisiaj wieczorem, jutro rano powinna być mega krecha [emoji4]

Testuje któraś?

U mnie się chyba wcześniejsza @ zbliża [emoji19] brzuchol trochę pobolewa, wstałam z takim humorkiem że ledwo oczy otworzyłam i awanti [emoji36] porażka... No ale czekają magiczne ziółka Szparki i termometr do kuciapy [emoji23]
Więc co by nie myśleć i się nie wku...wiać - dzisiaj dzień prasowania! [emoji1]



Mierz, mierz :-D nie będę sama :p
Mnie dalej nakur....ja suty :-( mam juz tego dosyć .... wstaje coraz wcześniej dzisiaj juz o 3 byłam wyspana - masakra :-( ech ech
 
reklama
Mierz, mierz :-D nie będę sama :p
Mnie dalej nakur....ja suty :-( mam juz tego dosyć .... wstaje coraz wcześniej dzisiaj juz o 3 byłam wyspana - masakra :-( ech ech
Całkiem ciekawie ten twój wykres wygląda rybka [emoji16] [emoji110] ta, jak ja zacznę to ty skończysz [emoji1] muszę się wyrobić z terminem na marzec najpóźniej, bo inaczej body z reniferem mi przepadnie [emoji23]

Mnie nic nie boli, cycki miękkie jak nie powiem co... Ugh.
 
Do góry