reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziękuję dziewczyny, jesteście kochane [emoji173] Teraz kocyk, podusia i odpoczywamy [emoji4] Mam nadzieję że krwiak się wchłonie [emoji4]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
Chodziło mi właśnie o to usg genetyczne :)
Badań prenatalnych tez nie będę robic

Om 11 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Dzień dobry!
Kasiu cieszę się, że wszystko ok [emoji4]
Życzę nam wszystkim udanej soboty [emoji3][emoji3][emoji3]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Super, że wszystko w porządku ;-)
Przepisali Ci jakiś acard, acesan lub coś innego na poprawę krążenia??
Ja od początku biorę ZAAX zamiast Acardu, miałam już odstawiać Duphaston Ale teraz mam łykać 3x1, do tego nospę 3x1 i Cyclonamine 3x1 [emoji4]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Czesc dziewczyny...
Kasiu to auper ze z dzidzia ok..teraz pilot od tv w reke i na kanape...
Ja dzis bylam z moimi mezczyznami na zakupach...mlodszy juz jest caly ubrany na komunie...no i maz kupil garnitur..jestem w szoku bo nawet ten sam nam sie podobal...
Teraz maz mi poodkurzal...ja umylam mopem podloge i siedze odpoczywam..
Milej soboty kobitki...
 
Justa miałaś leżeć :-)
Ja dziś ugotowałam zupę zacierkowa. Cały duży garnek, zapasteryzowalam 3 słoiki litrowe, będzie dla męża na "czarna godzine", jakbym znów miała wycieczkę do szpitala :-)
Miałam robić pomidorowa, bo zostało nam trochę rosołu z wczoraj, ale pomidorowa będzie jutro :-)

Też już leżę przed tv i odpoczywamy sobie z mężem i psem :-) zaraz znów zostanę sama z Frankiem...
 
Kurcze wszystkie piszecie o prenatalnych a mi nic takiego lekarz nie mowil. Hm myslalam Ze usg prenatalne to to samo co badania prenatalne, czym więc się różni zwykle usg od prenatalnego?
Ja dziewczyny dzisiaj teZ grilluje u znajomych :)
Co do kremów używam tego co przed ciaza.
 
Justa miałaś leżeć :-)
Ja dziś ugotowałam zupę zacierkowa. Cały duży garnek, zapasteryzowalam 3 słoiki litrowe, będzie dla męża na "czarna godzine", jakbym znów miała wycieczkę do szpitala :-)
Miałam robić pomidorowa, bo zostało nam trochę rosołu z wczoraj, ale pomidorowa będzie jutro :-)

Też już leżę przed tv i odpoczywamy sobie z mężem i psem :-) zaraz znów zostanę sama z Frankiem...

Oooo masz synka o imieniu Franek. Mój maż się uparł na to imię w sumie mi też się podoba tylko byłam nastawiona na Igora. Ale jak moja mama się dowiedziała o imieniu Franek to się przeraziła [emoji39] stwierdziła że Nie zna nikogo o tym imieniu i to wydziwianie [emoji39]. Jej się podoba Igor [emoji39]


34bw3e3kof41ymjj.png


Termin na 3.10.2017 z usg 28.09.2017
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze wszystkie piszecie o prenatalnych a mi nic takiego lekarz nie mowil. Hm myslalam Ze usg prenatalne to to samo co badania prenatalne, czym więc się różni zwykle usg od prenatalnego?
Ja dziewczyny dzisiaj teZ grilluje u znajomych :)
Co do kremów używam tego co przed ciaza.

Jak to moja ginekolog pow do badania ptenatalnego usg trzeba mieć sprzet o odpowiednich parametrach/certyfikatach i to badanie jest aby wykluczyć choroby na zwykłym usg tego Nie robiła.
Dodatkowo można zrobić badanie z krwi


34bw3e3kof41ymjj.png


Termin na 3.10.2017 z usg 28.09.2017
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry