reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia czasem mi tez nie pokazywało tego naszego forum. Dopiero jak weszłam na powiadomienia i naciskam na ostatnie kto coś pisał wtedy wskoczyło. Spróbuj tak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już ok :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Millo miałaś racje. Owulacje miałam w 19 dc a te bóle silne to faktycznie jeden dzień przed owu miałam. Teraz ciekawe czy @ przyjdzie za równe 14 tyg czy może jednak ta fazę będę miała krótka
Jak tam staraczki i ciężarne? Któraś ma staranka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya trzymam kciuki zeby malutka jeszcze utyła w brzuszku, bedzie dobrze.

Ania_g jak sie czujesz?w którym jestes tygodniu? Kiedy masz usg?

Imama to zupełnie inaczej niz ja masz ból bo mnie boli chyba po pęknięciu juz, ból mam około 24h po pozytywnym teście.
Ja dzis mam ovu i jak to było z tym o+12?
bo pamietam ze dziewczyny pisały ze działały po 8 godzinach po plemniki jeszcze musza dotrzeć tak?
 
Ajlak No właśnie ja w sumie 3 dni przed owu miałam już bóle ale taki mega silny nie do wytrzymania miałam dzień przed. O ile oczywiście to faktycznie była owu, ale tak po temp mi wychodziło.
Idę jutro na kontrole to sparawdze czy wszystko Ok bo mnie tak bolało ze naprawdę aż nie umiałam normalnie funkcjonować i się w sumie wystraszyłam.
No 8-10h dziewczyny pisały z tego co pamietam. Chyba jedna co zaszła to po 10h miała staranka. A to jak miałaś staranka w tym cyklu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama starania tylko raz po pozytywnym teście i dałam troszke zakwaszacza wiec znowu pewnie nic z tego nie bedzie.
Ale ze stosunku 8 godzin oo owu moze nic nie wyjsć bo Plemniki musza jeszcze dotrzeć do komórki tak?czy jest gdzies jakaś informacja ile one tam idą ?

Odnośnie bólu to ja po ciazy tez duzo mocniej odczuwam owu i tez mam takie bóle ze mnie zgina. Czasami ratuje sie nospa.
 
Ajlak ale wiesz co tak ogólnie do metody o+12 to tak naprawdę to w założeniach piszą żeby stosować z 7 lub więcej dni abstynencja. Ta co to wymusiła jasno pisze ze chodzi o abstynencje plus stosunek 12 h po. Na tych angielskich i tak dziewczyna córki z tego nie wychodziły. Ale one tak to robiły staranek 48h po pozytywnym. Ale ciężko napewno żeby coś przetrwało.
A kochana jakie ty masz pH ze tak się zakwaszasz? Serio takie wysokie? Ja to przez ta dietę to teraz po sexiku sprawdziłam to miałam 5,25 zaraz po stosunku. Ale może ze kp.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to nie wiedziałam o tej abstynencji. Moje wyjściowe pH jest około 4,5 ale po stosunku około 7/8 mi sie wydaje. A stosunek był za blisko owu moim zdaniem dlatego sie zakwasilam. Mam plan zeby odbyć jeden stosunek na 2 dni przed owu bez zakwaszania ale nie po drodze nam z mężem.
 
No to pH masz Ok. Mój nasienie ma właśnie jakoś 8 ale po "wyrzucęniu" ze tak napisze to właśnie w pochwie mam 5,25. Przynajmniej teraz nie wiem w sumie jak w sama owu napewno wyższe.
Ja to wyobraźcie sobie ze boje się znowu za długo przed owu staranka bo ostatnio co czytam to chłopaki wychodzą. I ja głupia znów jak najbliżej owu będę działać hehe
Co do o+12 możesz spróbować ale z tego co wszędzie pisali to właśnie abstynencja miała być.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry