reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciaza

Jutro mam jeszcze mojego lekarza rodzinnego ... nie wyjde jej z gabinetu jak mnie jakos sensownie nie zbada ... co prawda jest Polska klinika w Londynie. .. byłam tam kiedyś 3 razy masakra . te wycieczki do tej właśnie kliniki wyniosily mnie ok 200 funtów ... przejazd Plus badanie ... raz pojechałam a lekarz zapomniał o mojej wizycie i wyszedł do domu [emoji34] stacony czas i pieniądze . To się w głowie nie mieści co się tu dzieje ... aha dodam też ze dziś dostałam w szpitalu antybiotyk na bakterie w moczu , antybiotyk który nie można brać w ciąży ... przepisala go lekarka która ciazy nadal nie wyklucza ... paranoja... boję się go wziąć . Szkoda słów ....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już mam 9 dzien spóźnienia @ [emoji53] ta lekarka w szpitalu powiedziała że co to jest 9 dni to nic . Ja raczej się nie spozniam czasem 1 dzien gora. No i za nim zrobilam test odrzucilo mnie od papierosów tak samo jak w tejpierwszej ciazy ... nie wiem już sama

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ten rodzinny jest bardziej przyjazny ? Jakbyś betę zrobiła to by było wiadomo co i jak. Ja przy pierwszej ciąży tydzień przed @ się rozchorowałam i powiedziałam dr,że mogę być w ciąży ale jeszcze za wcześnie na potwierdzenie. Potraktował mnie juz jak kobietę w ciąży i tak dobrał leki bo nie chciał ryzykować.

Z tym antybiotykiem też bym się wstrzymała. Ja w pierwszej ciąży miałam bardzo często bakterie i brałam Furaginum plus dużo picia i żurawinę.

Może zrób rano test jeszcze raz? Bo w szpitalu to nie był poranny mocz przecież.


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro idę do zupełnie nowej lekarki "rodzinnej " mojej akurat nie ma ... chociaż pewnie będzie podobnie jak w szpitalu . Zapytam o prywatne badanie krwi może zna jakieś laboratorium :/ chociaż sama już nie wiem znów plamie delikatnie :( po tym poronieniu co miałam lekarz powiedział ze moja macica jest strasznie mała i mogę mieć problem z ciazami ale każdy kolejny lekarz zaprzeczał. .. może rzeczywiscie tak jest[emoji17] mam nadzieję ze jakoś przetrzymam do rana i nie rozkreci się to w nic poważniejszego ale pomalutku tracę nadzieję ze się udało tym razem [emoji17]Polska to jednak Polska .... Mimo wszystko dziękuję Ci za odpisywanie i porady .

Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Trzymam kciuki mimo wszystko. Jeszcze nic nie wiadomo. Bądź dobrej myśli! :)

Co do małej macicy - Moja Mama (54 lata) niedawno na badaniu dowiedziała się, że ma małą macicę i dlatego też wszystkie 3 porody odbyły się 1 miesiąc przed czasem. Nie było już miejsca na rośnięcie dla Nas. Miała 3 porody SN. I my mamy się dobrze :)
Głowa do góry! Wiem, że to trudne, będzie ok!

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję kochana za miłe i cieple słówka [emoji11] staram sie nie denerwować bo pogorsze sytuacje. Przykład Twojej mamy dał mi dużo nadziei . Dziękuję jeszcze raz . Napiszę co zalatwie jutro u lekarza . Pozdrawiam i życzę dobrej nocy [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, czy zdażyło się wam ,że na usg w 6 tygodniu ciąży nie było słychać bicia serduszka? Wczoraj na usg moja ginekolog bardzo mnie przestraszyła,powiedziała, że zarodek ma 3 mm ale nie słychać bicia serca do tego mam plamienia ,dostałam luteine i wizyta za tydzień ,strasznie jestem przerażona :-(
 
Cześć dziewczyny, czy zdażyło się wam ,że na usg w 6 tygodniu ciąży nie było słychać bicia serduszka? Wczoraj na usg moja ginekolog bardzo mnie przestraszyła,powiedziała, że zarodek ma 3 mm ale nie słychać bicia serca do tego mam plamienia ,dostałam luteine i wizyta za tydzień ,strasznie jestem przerażona :-(
Zdarzyło ...za 2-4 dni zacznie bić, daj mu czas na rozruch :) Nerwy szkodzą i Tobie i dzidziusiowi :)
 
reklama
Dziewczyny to nie jest znowu tak do końca prawda. Ja mam swoją drugą ciaze w Niemczech prowadzona i jestem z opieki bardzo zadowolona (a miałam i na ubezpieczenie prywatne i panstwowe). Bardzo dużo badań usg (oficjalnie niby 3 a większość lekarzy robi ma każdej wizycie), mnóstwo badań krwi itp. Co do wczesnej ciąży, ja miałam usg juz w 6 tygodniu potwoerdzajace ciaze i potem znowu w 7 potwierdzajace bicie serca. Do 12 czesto lekarze chca widziec pacjentke co 2 tyg. ze względu właśnie na częstsze poronienia. W każdym kraju znajdą się beznadziejni lekarze. Nie wiem w jakiej części kraju mieszka monikabar. Ja mieszkam na Bawarii między Augsburgiem i Monachium. W razie czego mogę polecić dobrych specjalistow.
 
Do góry