reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

reklama
No ma ja pracuje od 6 do 15 potem idzie spać budzi sie po 2 h trochę gra na tel i o 21 kładzie małą spać.. w tygodniu ja wstaje do małej a w weekendy on . A wszystko sie zaczęło juz wcześniej po prostu wydaje mi sie ze on już yak ma ze raz na tydzień i mu to starcza . Ja byłam jego pierwsza partnerka z którą miał zbliżenie i na początku cały czas non stop a potem stopniowo coraz mniej ... tylko mam trochę w psychice z tym moim brzuchem ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Amcia ja jestem w ciąży i przytyłam 15 kg mam duży brzuch więc po porodzie też mi zostanie na brzuchu nie mam jeszcze rozstępów ale na boczkach mam i to bardzo wielkie i czerwone o moich piersiach nie wspomne jakie sie zrobiły ''ochydne'' mój facet miał opory żeby ze mna uprawiać seks ale nie dlatego że boi sie o małą tylko że głowa boli zmeczony jest itd. Ale ja sama pierw musiałam sie zaakceptować kupiłam piżamke z koronki :D fakt komicznie wyglądałam ale jemu chyba podpasowało .. Więc nie łam się :* porozmawiaj z partnerem bo może boi się że za szybko po porodzie że coś może Ci się stać ale także zaakcpetuj swoje Ciało bo każda kobieta po ciąży i w ciąży jest Piękna mimo rozstepów i dużego brzucha a wiecie dlaczego tak jest ? bo My Kobiety poświęcamy Swoje Ciała dla naszych Maluchów i to jest najpiękniejsze ....
 
Amcia ja jestem w ciąży i przytyłam 15 kg mam duży brzuch więc po porodzie też mi zostanie na brzuchu nie mam jeszcze rozstępów ale na boczkach mam i to bardzo wielkie i czerwone o moich piersiach nie wspomne jakie sie zrobiły ''ochydne'' mój facet miał opory żeby ze mna uprawiać seks ale nie dlatego że boi sie o małą tylko że głowa boli zmeczony jest itd. Ale ja sama pierw musiałam sie zaakceptować kupiłam piżamke z koronki :D fakt komicznie wyglądałam ale jemu chyba podpasowało .. Więc nie łam się :* porozmawiaj z partnerem bo może boi się że za szybko po porodzie że coś może Ci się stać ale także zaakcpetuj swoje Ciało bo każda kobieta po ciąży i w ciąży jest Piękna mimo rozstepów i dużego brzucha a wiecie dlaczego tak jest ? bo My Kobiety poświęcamy Swoje Ciała dla naszych Maluchów i to jest najpiękniejsze ....
Kochana masz 100% racji ale jakoś nie potrafię.. z partnerem juz ok ale brzuch nadal jest a jak u Ciebie? Jak maleństwo?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
póki co nie chce sie ruszyć na ten świat :) jestem tak opuchnięta że wyglądam jakbym miała wybuchnąć :* ale wiesz nawet się tym nie przejmuje , nie będę sie glodzić ani nic tylko jak urodze to długie spacerki z małą a kiedyś to pomysle o siłowni :D
 
Milinka super ze się zaakceptowałas, ja miałam z tym duży problem, chyba nawet do dzisiaj mam ehhh. Trzymam kciuki za szybki bezbolesny poród ;*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziękuję aga1993. jeszcze 2 dni do porodu a nic się nie dzieje... ale za to te inny sprawy wróciły na dobry tor ☺ więc jest dobrze odbylam rozmowę o moich roztepach I stwierdził ze mu już nie przeszkadZają :-)
 
reklama
Do góry