reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy dzisiaj mam liczyć jako 1 dpt, czy dopiero jutro jak to jest? Bo patrzę na tą rozpiskę co moje fasoli robią w dany dzień pt.
Dzisiaj sobie odpuściłem prysznic tylko zęby pizamka i lulu i nawet o te czynności się boję :p ale nic nie czuję, a sama czuję się bardzo dobrze i mam wrażenie jak by tego transferu nie było, ten dzień mi tak minął szybko chyba z tych nerwów. Dopiero pewnie jutro to ogarnę, że to Już po
Dzień transferu to dzień 0. Super s3 dobrze się czujesz, ja po relanium byłam taka ospala. Teraz kilka / kilkanaście dni niepewności a potem wielka radość [emoji8]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]
Ja mialam hiperke i przez niaz czekalismy 2 miesiace od punkcji na transfer, bo niw pozwolil nam wczesniej podchodzic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry