reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja próbowałam dady ale według mnie są mniej chłonne częściej musze zmieniać i zapach mi przeszkadzał obecnie pampers lub happy z belli są sporo tańsze dosyć wysokie i nie ustępują pampersowi i w niczym oprócz ceny obecnie są w Auchan po 32 zł w promocji za 62 sztuki...
 
Moj po pampersach miał często podrażnienioną skórę. Ostatnio znów kupiłam i też się pojawiły podrażnienia. Poza tym wkurzają mnie słabe zapięcia.
Ja mojego często przebieram bo potrafi mi kupę na kilka rat zrobić. Szkoda, ze przestał siadać na nocnik :(
Słyszałam, ze te Lidla są dobre ale nie testowałam.


Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
My używaliśmy rady ale że mamy bliżej Lidla i spróbowałam te ich a okazały się fajne to zmieniłam. No i używamy 4. Te z biedronki też są fajne i Tesco loves baby są ok.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z li dla tez próbowałam ale moja ma duży brzuszek a one są bardzo krótkie są pod brzuszkiem i nie raz po pół godz musiałam zmieniać... te z bella są tak chlonne ze wytrzymują w dzień nawet 8-10 h pupa sucha zero problemów... 5 są do dwudziestu kilku jeszcze sporo nam brakuje chociaż z pampersa juz 5 są za małe z belli w sam raz...
 
reklama
Do góry