reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@funia26
Kochana u mnie też bywa rożnie, ale staram się nie nakręcać.
Walczę dalej z moją buźką. Co ją zaleczę to za chwilę na nowo to samo. Teraz mam rzekomo dni płodne, więc tłumaczę sobie, że to hormony :laugh2: jednak dla dzidzi jestem w stanie poświęcić wszystko, więc trzymam sie twardo.
Ludzie w pracy mnie drażnią, co więcej mam wrażenie, że celowo to robią :szok:
Pamiętaj, że z uśmiechem Nam do twarzy. :tak:
 
Jest tyle nowych aniolkowych mam, ze juz nie.ogarniam.
Katarina ja mam Hashimoto. Nie bralam w ciąży jodu. Chociaz endokrynolog mi go przepisala. Po prostu pamietam jak poszlam do najlepszego gina w Krakowie po pierwszym poronieniu, bo nie chcialam.zeby sytuacja sie powtorzyla i on mo wtedy zakazal brac jod. I tak robilam w ciąży z Adamem i Oliwia. Poza tym i tak.dostarczalam jod z pożywienia wiec tyle wystarczylo. Witaminy dla kobiet w ciazy bez jodu to elevit pronatal.
Ja.Wam.napisze tak z wlasnego doswiadczenia. Szukajcie najlepszych ginekologow ktorzy Wami pokieruja a jak Wam.powoedza ze dwa poronienia to nic, to uciekajcie z gabinetu. Ja dziekuje Bogu ze po pierwszym poronieniu poszlam do dobrego gina. Mam dzieki niemu Oliwie. Potem stwierdzilam ze pojde juz na.nfz do siebie do.miasta... efekt? Kolejne Dwa poronienia. Potem zostalam skierowana przez Nafoczke do gina. I mam cudownego 2mc synka. I wiecue co? Podziwam Was za odwage. Ja gdybym nie miala jeszcze dzieci i ronila chyba bym zwariowala. Oczywiscie zaden lekarz Wam nie zagwarantuje, ze sie uda.
Zycze Wam zebyscie znalazly osoby ktore Wami pokieruja i slicznych dzieciaczkow :*
 
Kwiatuszku, masz dużo racji w tym co piszesz. Jeśli to jest pierwsza cisza i pierwsze poronienie to jak najbardziej uważam ze trzeba zrobić badania. Ja mam córkę z którą zaszlam i donosilam bez najmniejszego problemu. Jestem ciekawa jak zatem będzie wyglądać moja diagnostyka. Czy to zwykle nieszczęście czy coś się podziało. Mam w pracy dwie koleżanki które straciły ciążę po pierwszym dziecku i w drugim cyklu zaszły w ciążę. Zdrowa i donoszona.
Kwiatuszku Ty jesteś z Krakowa? Ja z okolic ale moja lekarka jest z Krakowa, opinie ma naprawdę dobre, na codzień pracuje na Kopernika.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@funia26
No ja już po badaniach :)
@Calineczka24 ja teraz na buźkę wykupiłam żywy kolagen i żel do twarzy z kolagenem naturalnym :) wklepuje codziennie i przebarwienia po pryszczykach znikają a skóra jest nawilżona i wg chyba będę młodnieć hehe :D polecam :)
@Katarina91 o masakra to długo ale wiem tak jest , ja teraz już wchodze bez kolejki do miejscowych lekarzy hehe bo wiedza ze ja nie moge czekac na recepte i badanie ;p
@Kwiatuszekk23 ja jezdze do profamilii do lekarza prywatnie i on też nie ma wpływu na przebieg ciąży kiedy wszystkie możliwe badania są u mnie ok czasami natura decyduje i nawet lekarze nie są w stanie wytłumaczyć tego od strony medycznej niestety ;/
Co do brania jodu nie zgodzę się jeśli ma się niedoczynność to trzeba brać...na własnym przykładzie tarczyca zabiła moją pierwszą ciążę nie brałam tabletek i wywindowało mi tsh do 9,8 ... ;< także to nie jest tak żeby nie brać jodu i ciąża się utrzyma u niektórych wręcz odwrotnie
 
Ostatnia edycja:
Margotka ja jestem z Nowego Sacza. Jezdzilam do Krakowa do Śp. Dr Homy.
Roxi w przypadku hasi jod j niszczy tarczyce i wtedy ona wariuje. moze chodzilo Ci o euthyrox albo letrox? Kazdy endokrynolog Ci powie ze jod w ciąży i karmieniu piersia tak. Ale poza tym okresem absolutnie.
 
Jest tyle nowych aniolkowych mam, ze juz nie.ogarniam.
Katarina ja mam Hashimoto. Nie bralam w ciąży jodu. Chociaz endokrynolog mi go przepisala. Po prostu pamietam jak poszlam do najlepszego gina w Krakowie po pierwszym poronieniu, bo nie chcialam.zeby sytuacja sie powtorzyla i on mo wtedy zakazal brac jod. I tak robilam w ciąży z Adamem i Oliwia. Poza tym i tak.dostarczalam jod z pożywienia wiec tyle wystarczylo. Witaminy dla kobiet w ciazy bez jodu to elevit pronatal.
Ja.Wam.napisze tak z wlasnego doswiadczenia. Szukajcie najlepszych ginekologow ktorzy Wami pokieruja a jak Wam.powoedza ze dwa poronienia to nic, to uciekajcie z gabinetu. Ja dziekuje Bogu ze po pierwszym poronieniu poszlam do dobrego gina. Mam dzieki niemu Oliwie. Potem stwierdzilam ze pojde juz na.nfz do siebie do.miasta... efekt? Kolejne Dwa poronienia. Potem zostalam skierowana przez Nafoczke do gina. I mam cudownego 2mc synka. I wiecue co? Podziwam Was za odwage. Ja gdybym nie miala jeszcze dzieci i ronila chyba bym zwariowala. Oczywiscie zaden lekarz Wam nie zagwarantuje, ze sie uda.
Zycze Wam zebyscie znalazly osoby ktore Wami pokieruja i slicznych dzieciaczkow :*
Kwiatuszku, z tym, ze ja raczej nie mam Hashimoto, na wydrukach od endokrynologa mam subkliniczna niedoczynnosc tarczycy, a anty-tpo i anty-tg mam niskie.
 
Witam was
Bylam u mamus sierpniowycg :( niestety w ost dzien 16 tyg pojechalam po malutkim kolejnym plamieniu do szpitala i serduszko juz nie bilo... 4 dni distawalam cytotek i musialam urodzic moja kruszynke moja (chyba tak czulam) coreczke maz byl przy mnie najwiekszy koszmar w moim zyciu.. A z okna widzialam oddzial nowiridkow szczesliwe mamy karmily i calowaly dzieci:(:( dlaczego??
Dzieki Bogu mam juz dwoje synka4.5 i corke 3 jak wrocilam do domu pytaly jak dzidzius? Przyjmiecie mnie??
 
Naficzka pamietam cie chyba z mamus sierpniowych? Zrobilam antyfosfolipidy antykoagulant krzepliwisc krwi dimery morfologia co jeszcze?? To wsztstko na nfz moja gin poprosilam
 
reklama
Do góry