reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Ankuś chyba musimy przywyknac. Stresuje się nawet tym że się stresuję [emoji43] noi ja z kolei wciąż nie potrafię się na 100% cieszyć :/ nie mogę się doczekać oficjalnego potwierdzenia od lekarza ;)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ankuś chyba musimy przywyknac. Stresuje się nawet tym że się stresuję [emoji43] noi ja z kolei wciąż nie potrafię się na 100% cieszyć :/ nie mogę się doczekać oficjalnego potwierdzenia od lekarza ;)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Didi_91 Haha ja też tak mam, stresuje się tym, że się stresuje :) niestety, mam nadzieję że się trochę uspokoimy jak zobaczymy serduszka :tak:
 
@Ankuś no właśnie wydaje mi się, że ten rogal mógłby być przydatny nie tylko w czasie ciąży [emoji6]
Ja jestem dziwnie spokojna [emoji6], pewnie bardziej będę się stresować bliżej wizyty [emoji6].

Czy u Was też jest taka mgła? W Gdańsku się jeździ jak przez mleko.. Do tego ciśnienie chyba jest okropnie niskie, jak nie zasnę na siedząco przy biurku to będzie sukces!
Miłego dnia Wam życzę [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy tylko ja mam dzisiaj takiego lenia, że nie chce mi się wstawać z łóżka i ogarniać do pracy ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, ale ja mam L4 z zaleceniem - nie przemeczac sie. Maz wzal na dzis urlop i byczymy sie w lozku razem z kotami.

Jeden uparcie pcha sie na mnie i lokuje na miednicy - chyba uznal ze moje kropki potrzebuja dodatkowego wysiedzenia :b

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja próg biura przekroczyłam równo o 7, ale mąż mnie wygonił z łóżka już o 5.20.. Mamy jedno auto i musiałam go odstawić do pracy.. Ale mam już 10 minut drzemki w fotelu za sobą [emoji4] normalnie nie mogłam utrzymać otwartych oczu [emoji50], przynajmniej od razu mam energię do pracy [emoji6]. Ale obawiam się, że i tak popołudniu też mnie czeka drzemka [emoji16] jestem śpiochem [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry