reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć, dziewczyny! Jestem z czerwcówek :) Korzystając z przypływu sił i energii zaczęłam więcej szyć na maszynie wyprawkowych elementów i nie tylko. Aż powstał z tego blog!
Link do: Domowa Wytwórnia

W planach czapki, śpiworki i kostki sensoryczne, a potem kolejne pomysły :)
Zapraszam Was do polubienia, obserwowania, może byście chciały coś uszyć? Jestem chętna, na szczęście Maleństwo pozwala :)
 
reklama
A i jeszcze jedna ciekawa rzecz od pani dietetyk. W trzecim trymestrze na pol godziny przed pojsciem spac powinno sie zjesc posilek weglowodany + bialko (kanapka z wedlina, serem, twarogiem, ryba, jogurt z platkami). Nasze dzieciaki maja wywalone, czy jest noc czy dzien i pobieraja od nas skladniki odzywcze. Dlatego czesto w nocy moze nam znacznie spadac poziom glukozy we krwi, co jest niekorzystne dla naszego zdrowia i samopoczucia, stad ten poznowieczorny posiłek [emoji3]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O proszę.
Podświadomie prawie trzymam się zaleceń. [emoji12]
Zdarza mi się wszamać jaką kanapkę przed spaniem (i to wcale nie ma znaczenia, że jem koło północy, skoro zasypiam półtorej czy dwie godziny później). :]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O proszę.
Podświadomie prawie trzymam się zaleceń. [emoji12]
Zdarza mi się wszamać jaką kanapkę przed spaniem (i to wcale nie ma znaczenia, że jem koło północy, skoro zasypiam półtorej czy dwie godziny później). :]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Brawo Ty! Pani mowila, ze niektore z nas budza sie glodne w nocy i jedza i dobrze. Ja jakos jednak tylko siku i axymut na lozko. Staram sie nawet jakos mega oczu w kibelku nie otwierac, zeby sennosc nie uleciala ;)

Dzis np byla masakra kolo 5 nad ranem - nie moglam sie ulozyc i juz chcislsm, zeby bylo rano, sle jednak zasnelam i spslzm do 10. Ale skutkuje to tym, ze teraz siedze i spac mi sie nie chce..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahah. [emoji846]

Ja nocą w toalecie nawet światła nie zapalam, żeby się nie rozbudzić. [emoji1]
Znam tam wszystko na pamięć, to i mogę zwiedzać na ślepo. [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej hej...ale nocne pogaduszki :) ja w nocy staram sie spać o ile zgaga nie męczy ale pfu pfu juz dawno nie było...no oczywiście kibelek w nocy też po ciemku:rofl: i sprawdzanie brzucha...mam taki odruch że dotykam co u Małej...

Olo to ja też przed spaniem zawsze coś wciągam....ale u mnie to codziennie ciepłe mleko...mam w ciazy szajbę na mleko wieczorem i sernik w ciągu dnia....

Dziś przyjeżdża do Mnie Pani Położna podpisać umowę. Bo jak mieszkamy tu od roku to przychodnia niema swojej Położnej tylko reklamuje pewną Panią i zadzwonilam i mowi zeby umowę teraz przed porodem podpisać ( to wszystko na NFZ ) ale pewnie nie chcą stracic pancjentki wiec umowa podpisana, wiec zaklepana ciezarna hihi ...
 
A i jeszcze jedna ciekawa rzecz od pani dietetyk. W trzecim trymestrze na pol godziny przed pojsciem spac powinno sie zjesc posilek weglowodany + bialko (kanapka z wedlina, serem, twarogiem, ryba, jogurt z platkami). Nasze dzieciaki maja wywalone, czy jest noc czy dzien i pobieraja od nas skladniki odzywcze. Dlatego czesto w nocy moze nam znacznie spadac poziom glukozy we krwi, co jest niekorzystne dla naszego zdrowia i samopoczucia, stad ten poznowieczorny posiłek [emoji3]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie jak koleżanka wzięła moje wyniki z krzywej cukrowej do diabetologa bo miałam pierwszy wynik dość niski to kazała jeść kanapkę na noc :) zastawiałam sie po co? przecież tylko przytyję i lepiej kolacji już nie jeść :) A jednak racja :)
 
A ja się zastanawiałam głupia dlaczego codziennie rano budzę się z bólem głowy, który po śniadaniu znika ! teraz już wiem.... :)

Dzisiaj przychodzi mi paczka z h&m :D no i mogę stwierdzić, że już nic Małej kupować nie muszę... :D Dla mnie też zostało tylko kilka rzeczy i jestem zwarta i gotowa :D
W kwietniu będę już żyła "spokojnie" budową, świętami i kończeniem pracy magisterskiej :D

A maj :) .... ach ten maj :)
 
Ja to muszę porozmawiać z dzieckiem, by wykluło się w Dzień Matki.
Byłoby fajowo! [emoji6]
Co prawda przez całe swoje życie musiałabym jej dawać prezenty w swoje święto, ale przynajmniej co roku łapałabym się na torta.
I do pewnego czasu na imprezy.

A jak już sama zostałaby matką, to może dostałabym jakiś prezent. [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to muszę porozmawiać z dzieckiem, by wykluło się w Dzień Matki.
Byłoby fajowo! [emoji6]
Co prawda przez całe swoje życie musiałabym jej dawać prezenty w swoje święto, ale przynajmniej co roku łapałabym się na torta.
I do pewnego czasu na imprezy.

A jak już sama zostałaby matką, to może dostałabym jakiś prezent. [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe też o tym myślałam :D Termin na 20 maja, jak się chwilę przenosi to akurat plum na Dzień Matki ;) Prezent idealny :)
 
Do góry