reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I pochwale sie plusem!! Przez 2 tyg nawet grama nie przytylam
emoji4.png
chociaż z drugiej strony mogłaś zrzucić troszkę ze swojej wagi wiec dlatego masz taki bilans , grunt żeby twoje dziewczynki rosły zdrowo i siedziały w brzuszku jak najdłużej .
 
reklama
No i stało się trafiłam do szpitala.. Pojawił sie u mnie śluz z krwią, w pierwszym momencie myślałam że to czop śluzowy już wypadł bo nigdy nie widziałam czegoś tak gęstego i jeszcze ta krew.. Przez 4 godziny co chwilę miałam jakieś badania i niestety mały nie rośnie prawie wcale..Termin porodu przesunął się o prawie 3 tygodnie jest taka malutki. Szyjka od ostatniego usg 3 tyg temu poleciała centymetr. Dostaje coś na podtrzymanie i czekam na jakieś wiadomości ale narazie jestem załamana. Dlaczego on jest taki malutki..
 
No i stało się trafiłam do szpitala.. Pojawił sie u mnie śluz z krwią, w pierwszym momencie myślałam że to czop śluzowy już wypadł bo nigdy nie widziałam czegoś tak gęstego i jeszcze ta krew.. Przez 4 godziny co chwilę miałam jakieś badania i niestety mały nie rośnie prawie wcale..Termin porodu przesunął się o prawie 3 tygodnie jest taka malutki. Szyjka od ostatniego usg 3 tyg temu poleciała centymetr. Dostaje coś na podtrzymanie i czekam na jakieś wiadomości ale narazie jestem załamana. Dlaczego on jest taki malutki..
o kurcze :( tyle chociaż ze jesteście pod opieka. Trzymajcie się jakoś , mocno zaciskam kciuki za was
 
No i stało się trafiłam do szpitala.. Pojawił sie u mnie śluz z krwią, w pierwszym momencie myślałam że to czop śluzowy już wypadł bo nigdy nie widziałam czegoś tak gęstego i jeszcze ta krew.. Przez 4 godziny co chwilę miałam jakieś badania i niestety mały nie rośnie prawie wcale..Termin porodu przesunął się o prawie 3 tygodnie jest taka malutki. Szyjka od ostatniego usg 3 tyg temu poleciała centymetr. Dostaje coś na podtrzymanie i czekam na jakieś wiadomości ale narazie jestem załamana. Dlaczego on jest taki malutki..
Trzymam kciuki za was! Nie denerwuj się mój syn przez ostatnie 3 tyg przytył tylko 200g. ( po 1 jak któraś dziewczyna napisała dzieci rosną skokowo, po 2 usg na dwóch innych sprzętach przez dwóch innych lekarzy, więc margines błędu może być inny i Trzymam kciuki aby tak właśnie było [emoji8])

w57vyx8dubspq12k.png
 
Wionatq trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze najważniejsze że jesteś pod opieką lekarzy.
Bellax gratuluję prawka świetna jest ta niezależność [emoji16]
I oczywiście gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze [emoji5]
Ja też 9 kg do przodu i też jeszcze demonstracyjnie mieszcze się w swoje spodnie sprzed ciąży [emoji23] chociaż wolę już jednak coś luzniejszego.

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Wiotanq trzymaj się kochana, mocno trzymamy kciuki ,będzie dobrze, zobaczysz :)

To ja w porównaniu do Was jak słonica już +11 kg wrrr :)
 
Gratuluje wizyt. Rosną te nasze skarby jak na drożdżach :) mój cukierek juz 1510[emoji7]

Zając- przecież w cycki poszło[emoji16] A ja jutro będę miała ważenie. Już się boje [emoji1]

Mi dawały położne mleko w szpitalu. Nan pro. Miały taki gotowy preparat w malutkich buteleczkach i do tego jednorazowe smoczki. Do domu kupiłam też te mleko, ale w sumie już laktacja się rozkręciała i poszło do kosza.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Oczywiscie ze w cycki, przeciez urosly o 2 rozmiary [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
No i stało się trafiłam do szpitala.. Pojawił sie u mnie śluz z krwią, w pierwszym momencie myślałam że to czop śluzowy już wypadł bo nigdy nie widziałam czegoś tak gęstego i jeszcze ta krew.. Przez 4 godziny co chwilę miałam jakieś badania i niestety mały nie rośnie prawie wcale..Termin porodu przesunął się o prawie 3 tygodnie jest taka malutki. Szyjka od ostatniego usg 3 tyg temu poleciała centymetr. Dostaje coś na podtrzymanie i czekam na jakieś wiadomości ale narazie jestem załamana. Dlaczego on jest taki malutki..
Kochana dawaj zna co i jak ! Martwie sie :( bedzie dobrze :*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
No i stało się trafiłam do szpitala.. Pojawił sie u mnie śluz z krwią, w pierwszym momencie myślałam że to czop śluzowy już wypadł bo nigdy nie widziałam czegoś tak gęstego i jeszcze ta krew.. Przez 4 godziny co chwilę miałam jakieś badania i niestety mały nie rośnie prawie wcale..Termin porodu przesunął się o prawie 3 tygodnie jest taka malutki. Szyjka od ostatniego usg 3 tyg temu poleciała centymetr. Dostaje coś na podtrzymanie i czekam na jakieś wiadomości ale narazie jestem załamana. Dlaczego on jest taki malutki..

A w którym tyg jesteś i ile synek ma teraz ?
 
Do góry