reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Luska1979, nie bardzo chce isc na zwolnienie, ale jesli nie bede dawala rady to trudno, bede zmuszona. Na razie wiem, ze pracuje do konca czerwca i mam nadzieje wytrwać przy tym planie, ale okaze sie w najbliższym czasie czy zycie nie zweryfikuje planow.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Jasne, bardzo bym prosila o opinie [emoji6] bo widze, ze to jakas nowa firma i na internecie wgl nie ma o nim opini [emoji53]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie, firma nie ma jeszcze roku i opinii niewiele... myśleliśmy o tym, ale chyba się zdecydujemy. Odezwę się po kupieniu [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Ja tez bym chciała wytrwać w pracy do końca czerwca bo nie chce żeby na koniec roku szkolnego ktoś inny "przejał" moją klase, szkoda mi moich uczniów.
Najgorsze są te ciągle infekcje, bo to male dzieciaki i wiadomo, trzeba przytulic, za rękę złapać... A w szkole ciągle cos, jak nie jelitowka to co innego. Jelitowke juz zlapalam przed świętami Bożego Narodzenia, teraz jestem na zwolnieniu bo mam zapalenie gardła i krtani. No i ciężko mi sobie wyobrazić jak będę prowadziła gimnastykę np z tym wielkim brzuchem :-D
 
AniaCK, ja nie miałam pobieranej krwi przed samym polowkowym, ale jakies dwa tygodnie temu, na zwykłej wizycie położniczej juz tak. Hormony i morfologia.
Dziewczyny a czy macie skurcze łydek? Czasami udaje mi sie w nocy zapobiec jak w miare szybko naciągane nogę palcami w kierunku twarzy, ale nie zawsze uda mi sie w porę obudzić i wtedy pare sekund boli jak diabli..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Luśka pracujesz w szpitalu?
Zahartowalas organizm przez lata pracy czy nadal chorujesz?
Ja w pierwszym roku pracy w szkole miałam raz na miesiącu ropna angina, zapalenie uszu, gorączkę
Teraz juz rzadziej ale niestety migdały wygladaja jak po wojnie :p
AniaCk jak poszło badanie?
Aveline, ja jestem drugi raz bo jakoś do tej pory sie trzymam. Przed Bożym Narodzniem miałam trzy dni zwolnienia na jelitowe która w połączeniu z wymiotami ciazowymi była niezłą atrakcja ;-)
E-O, nie mam skurczu, jedyna moja dolegliwością teraz jest zadyszka i zgaga :-)
 
Do góry