reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka! Straszycie tymi wizytami a ja dzisiaj też mam ale mój lekarz nie jest zbyt rozmowny [emoji23] mam nadzieję że sytuacja u was się unormuje. Współczuję nerwów i trzymam kciuki. Nie śpię od 3.00 chyba opryszczka mi wyszła i strasznie swędzi! [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od 3 dni jestem znów przeziebiona ale dziś to już na maxa. Nie chce iść do lekarza bo znów mi da leki a ja już ich brałam w ciąży za dużo. Pije stodal, biore wit. C i psikam tamtum verde. Mam też tabletki *spam* na gardło ale nie działają. Jakiś domowy sposób na nieziemski ból gardła ?

w57vyx8dubspq12k.png
 
Kuuuurna coś mi się apka znowu zawiesiła czytam was z rana, wszystko nadrobiłam i bardzo się cieszyłam że mam co czytać bo nie śpię od 5 [emoji16] no to tak w skrócie
Trzymam laski za was mooocno kciuki, musi być dobrze zbadają was i prooosto do domku
Ja dzisiaj też wizytuje dlatego nie śpię, nie mogłam zasnąć też w nocy sama się boję co mi gin powie, moja też malooo rozmowna jest, ale dzisiaj jestem zmobilizowana żeby coś się dowiedzieć, zaparć już nie mam ale jak tylko siedzę na WC to broszka mi się rozwala i czuję kurna że wyłazi mi to coś [emoji30] z jednej strony boję się CC a z drugiej boję się że będzie kazała rodzić naturalnie i wszystko mi wyleci... Mam nadzieję że trafiłam jednak na mądrego ginekologa i muszę zaufać...
Co do wagi maluszka pisałyście czy w 29/30 1600 to nie jest dużo unie jest tyle w początku 28 tc[emoji41] także hmmm ten tego a do tego wiem że mała jest króciutka w sensie że Pani dr mówiła że będzie niska jak ja hihi
No to kciuki za wizytujace dzisiaj [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 3 dni jestem znów przeziebiona ale dziś to już na maxa. Nie chce iść do lekarza bo znów mi da leki a ja już ich brałam w ciąży za dużo. Pije stodal, biore wit. C i psikam tamtum verde. Mam też tabletki *spam* na gardło ale nie działają. Jakiś domowy sposób na nieziemski ból gardła ?

w57vyx8dubspq12k.png
Płukanie wodą z solą, lub szałwią, do tego dużo bardzo pij letniej wody, nawilżaj gardło, mleko z mlekiem, miodem i masłem ja kiedyś miałam ogromne problemy z gardłam co tydzień chore a leki nie pomagały jedynie te domowe sposoby

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellax tak jak rybcia radzi albo roztwór wody przegotowanej z wodą utleniona. Mi zawsze pomaga bo woda utleniona pomaga zwalczać bakterie w gardle. Trzymaj cie cieplutko i dużo pij.

Ja nie mam dzisiaj wizyty a nie śpię od... hmm.. 3 chyba. Cała noc snila mi się krew i flaki!

 
Oj tak wionatq masz racje... niektore pseudomatki nie dbaja i nie mysla w ogole o tych istotkach, ktore nosza pod sercem... nie doceniaja tego szczescia, ktore im zostalo dane...
Nasza Rozalka wczoraj wypięla - chyba- dupke i maz na niby zrobil jej ,,atyatyaty" ;) po chwili zaczal glaskac i calowac i mowi, ze nie wie jakim psycholem i zwyrodnialcem trzeba byc zeby uderzyc takie malenstwo albo nie daj Boze zrobic mu cos gorszego...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Oj tak wionatq masz racje... niektore pseudomatki nie dbaja i nie mysla w ogole o tych istotkach, ktore nosza pod sercem... nie doceniaja tego szczescia, ktore im zostalo dane...
Nasza Rozalka wczoraj wypięla - chyba- dupke i maz na niby zrobil jej ,,atyatyaty" ;) po chwili zaczal glaskac i calowac i mowi, ze nie wie jakim psycholem i zwyrodnialcem trzeba byc zeby uderzyc takie malenstwo albo nie daj Boze zrobic mu cos gorszego...

p19u9jcg81ehxczt.png
A jak to była głowa [emoji23][emoji23][emoji23] bijecie dziecko po głowie buhaha dobra ja mam cięty żart z niewyspania

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 3 dni jestem znów przeziebiona ale dziś to już na maxa. Nie chce iść do lekarza bo znów mi da leki a ja już ich brałam w ciąży za dużo. Pije stodal, biore wit. C i psikam tamtum verde. Mam też tabletki *spam* na gardło ale nie działają. Jakiś domowy sposób na nieziemski ból gardła ?

w57vyx8dubspq12k.png
Plukanie woda i sola lub woda i woda utleniona :*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry