reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Ty kochana jak sie czujesz? Jak emocje przed poniedzialkowym tuleniem kropka? [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę sie stresuje, ale wierzę w potęgę podświadomości i wmawiam sobie że innej opcji nie ma- musi być dobrze. Lekarz powiedział że,warunki są idealne więc zarodkowi będzie bardzo dobrze-ufam tej myśli:) Biorę l4 przez pierwsze 3 dni totalne nieróbstwo, nie wiem jak to zniosę bo mam ADHD, ale to jest cel wyższy, poproszę o relanium, może się wyśpię przy okazji, bo ostatnio słabo sypiam, przetrzymam godzinę snu a później tragedia...rano 5 :30 budzik chce zwariować:)
 
Trochę sie stresuje, ale wierzę w potęgę podświadomości i wmawiam sobie że innej opcji nie ma- musi być dobrze. Lekarz powiedział że,warunki są idealne więc zarodkowi będzie bardzo dobrze-ufam tej myśli:) Biorę l4 przez pierwsze 3 dni totalne nieróbstwo, nie wiem jak to zniosę bo mam ADHD, ale to jest cel wyższy, poproszę o relanium, może się wyśpię przy okazji, bo ostatnio słabo sypiam, przetrzymam godzinę snu a później tragedia...rano 5 :30 budzik chce zwariować:)
Bedzie dobrze [emoji4] uda sie [emoji4] [emoji110] ja ostatnio tez kiepsko sypiam...a rano znowu tragedia z wstaniem [emoji12]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz powiedzial ze predzej czy pozniej invitro sie udaje, to jest pocieszajace. Ale najgorsze jest to ze to wszystko tyle kosztuje wysilkow pieniedzy. itp
 
reklama
Do góry