reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Cześć wszystkim, staramy się o bobasa już ponad trzy lata jesteśmy już na etapie ostatnim tzn. in vitro, jednak z wielu przyczyn zastanawiamy się nad adopcją. Mam wiele obaw raczej dotyczących tego że nas odrzucą po tych latach nie powodzeń boję się kolejnego... :( czy jest ktoś z Krakowa? Zastanawiamy się jak w ogóle zacząć a raczej od czego bo jesteśmy świadomi że oa to nie sklep... Czy powinniśmy najpierw tam zadzwonić czy może pójść?? Czy powinniśmy jakoś wybrać oa??
 
reklama
Tutaj niestety wątek nie żyje własnym życiem, polecam zajrzeć na bociana. W każdym bądź razie, my jesteśmy w trakcie kursu, gdyby ktoś miał pytania lub wątpliwości to ja chętnie pogadam :-)
 
Ale to wszystko skomplikowane... Współczuję, że tyle stresu jest z tym związane... Ale życzę Wam powodzenia i oby było warto czekać!
 
Witam, czy jest tu ktoś kto stara się o adopcję z jakiegoś ośrodka z Poznania??? Chciałam wiedzieć jak to wygląda z czasem.
 
też zaczęliśmy się starać o adopcje byliśmy na etapie wywiadu środowiskowego i właśnie wtedy dowiedziałąm się że jestem w ciąży Martynka ma teraz 7 miesięcy :) myślę że temat adopcji jest dla Nas nadal aktualny jedyne co mnie przeraziło to czas oczekiwania na dziecko jaki nam powiedziano - ok 3 lat :szok:
 
reklama
Może i adopcja i cały proces jest długi, jednak uważam że warto czekać. Czasem lepiej poczekać chwilkę i mieć swoje szczęście w domku. Jest ogrom rodzin chcących adoptować. Życzę wytrwałości :)
 
Do góry