reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Rozumiem Cię. Ja też miała obawy starając się, później w.czasie ciąży mi przeszło bo to i tak było już po fakcie :) przed samym rozwiązaniem znowu włączył mi się strach. Nawet mówiłam mojemu co ma robić gdybym nie przeżyła porodu :) wczoraj ginekolog stwierdziła że pięknie się u mnie wszystko zagoiło mimo że to trzecie cięcie :) nie powiedziane że nie urodziłabys naturalnie ten ostatni raz ;)
Moja księżniczka ma jedną pobudke w nocy :) pewnie to tylko chwilowe ale co tam :)
Właśnie dokładnie mam taki sam strach☺ naturalnie niestety nie urodze, miałam wskazania ortopedyczne, które niestety się nie zmienią. I dlatego też się boję, bo licząc dwie cesarki miałam już 4 razy znieczulenie w kręgosłup 2 razy przy operacjach. Ile już ma Twoja córeczka?☺
 
reklama
Anecznik a zdecydowałabyś się na 4 raz? Jakbyś miała 3 synów? Mój w nocy co 2-3 godziny się budzi . Raz zdarzyło się spać ciurkiem 6 godz to byłam w szoku.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 
Magda raczej nie. Planowaliśmy maksymalnie troje ( w sumie ja po cichu liczyłam na trzech facetów, to mojemu mężowi się córka marzyła) czworo to już za ciężko fizycznie, ekonomicznie i nerwowo dla mnie :) już teraz mamy problem na znalezienie samochodu na trzy foteliki :)
 
dziewczyny, czy stawiałyście dzieciom bańki? bo ja się zastanawiam mocno...F ma taki sezon, że wiecznie katar i kaszel...alergie mam lekką, dostaje leki, ale katary i kaszle nas nie puszczają....

jak Wasze dzieciaczki?
ja z niecierpliwością czekam na lato iu lepszą pogodę :D
 
Moim nie stawiałam bo i takiej potrzeby nie widziałam. Zresztą one by nie wyleżały :) najlepiej skonsultuj to z pediatrą :) Też czekam na ładniejszą pogodę bo mi dzieci w domu już po ścianach chodzą z nudów :/
 
dziewczyny mała przestroga:

nie kupujcie w tym sklepie Link do: KrainaZabawy.pl

nie odbierają telefonów, nie przyjmują rezygnacji z zamówienia i co najgorsze zwlekają ze zwrotem pieniążków

kupowałam F prezent na mikołajki i finalnie musiałam kupić drugi na szybko... a na pieniądze nadal czekam
 
reklama
Do góry