reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Tekila85 aktualny skok rozwojowy polega między innymi na tym że dziecko uświadamia sobie ze nie jest jednością z mamą. Ja mam bliźniaczki i niedawno przez to przechodziłam, w nocy mnie non stop budziły żeby przyjść i pogłaskać. A jak chciałam wyjść z pokoju i iść np do łazienki to było rytualne podwójne wycie ;). Na szczęście mija i potem nic tylko czekać na kolejny skok rozwojowy :).
 
To wyobraźcie sobie to razy dwa :). Na szczęście wydaje się że już u mnie minęło i teraz nic tylko czekać na kolejny skok ;)
 
Cześć dziewczyny :-)
Zastanawiam się nad wyjazdem z moim maluszkiem na świta do męża do Szkocji
Mam jednak obawy jak Leos zniesie lot i jak ogarnąć jedzonko dla niego
Jeśli macie jakieś doświadczenia to doradzcie jak to zorganizować

Niemowlak podczas lotu ma prywileje. Jesli karmisz mm Na pokład samolotu możesz zabrać w np termosie gorąca wode. Jak ostygnie personel podgrzeje. Mleko sztuczne moze być napoczęte opakowanie. Będziesz miała tylko dodatkową kontrolę . Wody i mm. podczas lotu dostępna jest gondolą do spania.
Moja mała majac 2 miesiące odbyła kilku godzinną podróż samolotem. Nie zaplakala ani razu. Ważne jest aby podczas startu i ladowania karmić dziecko.
 
My się wszędzie obracamy ale nie raczkuje my ani nie stajemy..w łóżeczku ma wyżej główkę zrobiona i cwaniak bierze rękę a druga podpiera i siedzi ale bez pomocy to ciężko mu samemu usiąść.
 
reklama
Ah moja tez juz niestety stoi. Ale tez raczkuje. :-) na szczescie.
DSC_0207-864x1536.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0207-864x1536.JPG
    DSC_0207-864x1536.JPG
    239,6 KB · Wyświetleń: 340
Do góry