reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuje dziewczyna za pocieszenie [emoji8][emoji8]przemyślałam sobie to wszystko na spokojnie i faktycznie jeśli ma być to będzie to któryś z tych 5 dniowych siłaczy [emoji846] teraz to mam dylemat czy wziaść dwa zarodki czy jeden [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ropuszko ja też miałam podane 2 blastki i tylko jedna została że mną. I jestem przeszczesliwa że choć ta jedna jest w brzuchu :-) :)
 
Ostatnia edycja:
to idziemy łeb w łeb ja mialam transfer we wtorek tuż po świętach :) masz jakies objawy?
Zgadza sie idziemy równiutko. Czuje sie trochę raźniej :-)) tez miałaś podana blastke 5 dniowa ? Hmmm a co do objawów to mam bóle ( nie stałe , przykładowo trzymają kilka godzin i puszczają ) kręgosłupa, cmia mnie jajniki , jakoś mi ciepło w nocy czuje sie jakbym miała mikro gorączkę , piersi powiększone ( po boku wyszły mi 2 niebieskie żyły ) raczej to po lekach - staram sie nie nakręcać. No i rano 6 dnia miałam plamkę krwi na wkładceae tłumacze sobie to ze przed pojsciem spać kapalam sie i golilam i mogłam sie zaciąć w miejsce intymne i to z tego ta plamka.Kiedyś jak miałam tylko cień jakiegokolwiek objawu biegłam do łazienki testować a teraz .... robie wszystko zeby go nie zrobic. To co kochana zaczynamy 7 dpt :-)) a ty jak z objawami i kiedy planujesz testować ?
Wysyłam pozytywne energię dla wszystkich :-)) miłego dnia moje WOJOWNICZKI
 
Cześć Dziewczyny. Podglądam Was od pewnego czasu i dzisiaj postanowiłam poprosić o kilka rad.
Zacznę od początku, staramy się od dokładnie 3 lat i naszym głównym problemem jest słaba armia mojego M. Średnia ilość to około 7 mln w całym ejakulacie i mało ruchliwych. Z mojej strony mała niedoczynność tarczycy ale unormowana lekami. Przyznam, ze każdy lekarz do którego trafiłam nie badał mnie za wnikliwie ponieważ mam regularne cykle, ładne endo i monitoring cyklu wykazał ze niby wszystko jest ok. Zdecydowalismy sie na wizytę we Wrocławiu w celu wykonania in vitro, pojawiło mi się kilka pytań i zwracam się z pomocą ponieważ nasza wizyta jest na 15.05.A więc czy orientujecie się ile czasu mija od pierwszej wizyty do transferu? Jakie badania z mojej strony będą jeszcze konieczne? Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za powodzenie!!
 
reklama
Dzisiaj 7dpt a ja się boję....
Dzisiaj w nocy znowu obudziłam się cała mokra i bol na miesiączki coraz bardziej się nasila. Już mam źle przeczucia bo ostatnio też tak była i beta negatywna.
Jejku to drugi transfer i ostatnie mrozaczki więcej już nie mam. Tak bardzo wierzyłam ze sie uda.
 
Do góry