reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku

ceny tam maja super ja za butelke tt dałam tam 10zł z groszami a w sklepie ta sama kosztuje prawie 30zł wiec różnica jest.
Ja np wchodze na allegro pisze na kartce co mnie interesuje u nich pozniej tam jade daje kartke takiej babeczce i ona mi wszystko przynosi:)
 
reklama
Ja w tej hurtowni kupiłam prawie wszystko i jestem bardzo zadowolona :). Zamawiałam przez allegro, a potem tylko podjechałam po gotowe, zapakowane rzeczy :). Jak najbardziej polecam! :tak:
 
Ja również kupowałam sporo akcesoriów w tej hurtowni takie jak buteleczki, ręczniczki, takie drobne rzeczy, natomiast jeśli potrzebowałybyście jakiegoś sprzętu dla swoich dzieciaków to zapraszam do mojego sklepu ze stopki (mam nadzieję, że nie skarcą mnie za pseudo reklamę) :)
 
Korzystam czasem (ale to głównie zakupy hurtowe) z Hurtowni Odzieży Używanej Sowa. Mają dobre ceny i dobrą jakość. Niby są dość daleko ale towar dowożą.
 
Do góry