reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Karlik - witaj w domu! Nie stresuj się za bardzo, dasz sobie radę, tylko pamiętaj, żeby się oszczędzać. Powtarzaj to sobie jak mantrę. Ćwicz ziewanie i pojękiwanie, nawet jak Cię nic nie boli. Wtedy otoczenie może chętniej przejmie pałeczkę.

Nie słyszałam jeszcze o ciężarówce w 9 miesiącu, która by poruszała się z gracją i wdziękiem...
No a nasza Martussa82? :D
 
reklama
@waraai - ja piorę w proszku i płynie do płukania lovela, a oprócz tego dodaję jeszcze BabyAnthyllis do odkarzania bo większość tego co mam nie zdzierży temperatury wyższej niż 40C
 
Ja też miałam lovele i kupiłam z ciekawości płyn do prania klebuszek z biedronki on też chyba jest z tej serii Dada. Ma ładny taki delikatny zapach,wypralam w nim kolyske to przez kilka dni się zapach unosił w domu ;)
Ostatnio też wachalam płyn bobini i zapach fajny więc jak wykoncze swoje zapasy to może się zdecyduje na kupno.
 
@waraai motylku ołowiany ;) ja piorę w płynach Jelp. Sroka je poleca, a ja Sroce wierzę ;)
No i prasowanko, żeby dopełnić wypleniania syfu z ubranek i pieluch. Właśnie się zabieram za prasowanie małej porcyjki :)

Koleżanka mi dziś uświadomiła, że swoich chłopaków urodziła w 37 i 38 tygodniu i zorientowałam się, że u mnie zaraz się ten 37 tydzień kończy i doznałam lekkiego szoku, że to właściwie może zaraz się zacząć! W związku z tym muszę zagęścić ruchy dotyczące zakupu kosza mojżesza i wanienki :) wózek dziś przywieziony, ale go nie oglądałam, bo córka kolegi, od którego go kupiliśmy ma ospę, więc unikam zarazków ;)
 
Moje tańce nie mają z gracją dużo wspólnego... a wstawianie z czegokolwiek to dopiero wyczyn... @waraai tak ołów i skrzydełka... Motylem byłem ale utyłem... Ja też piore w Lovelii tak na marginesie :-)
Marta ty już widzisz koniec projektu beyby,a gdzie jeszcze ja[emoji19] tak dzisiaj się przyglądałam sobie w lustrze to zauważyłam, że już mam wszystkie kolory na twarzy[emoji33]a jak się położę to syn mi przykrywa pępek bo wystaje,a przecież skóry na brzuchu to ja miałam zapas jak u kangura(na torbę by starczyło)a teraz to szukam miejsca i pozycji dla siebie, pewnie jak znajdę to będzie trzeba wstać na siku a brzuch mi się napina jak nigdy[emoji41] a mój mąż cały dzień pracował, wrócił po 20, najadł się (rosół, młode ziemniaczki, surówka i mielone ) wykapał się i poszedł spać, no jeszcze internety przeglądał,a ja jak dekoracja,a raczej straszydlo czekałam aż mnie przytuli i doczekałam się jego chrapania i tyle go dzisiaj miałam.... Ale mnie wkurzył, za dobry obiad miał, jutro post dziadowi zrobię!!!!

Jak myślicie jak w kwietniu pralam ubranka małej to wystarczy jak teraz je wyprasuje, czy prac jeszcze raz? Mam je we worku w szafie,więc nie kurzylo się na nie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry