reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zaaaneta kochana za chwilę kolejny cykl :* głowa do góry ! ważne ,że masz zielone światło i nic Cię nie powstrzymuje w staraniach ile by one nie trwały...

Moje drogie ja już przygotowana do szpitala , rano trzeba wstać i pojechać jak na ścięcie ;/ boję się ,że wyjdzie coś nie tak ;/ naczytałam się o tych przegrodach i wg...
Niby badanie jak badanie , ale tak wiele od niego zależy ;/ poza tym znowu ta narkoza ...tak bardzo chciałabym móc znowu spróbować i nie myśleć o tym że coś jest nie halo ...
3majcie kciuki żeby było ok ...
 
reklama
@Zaaaneta kochana za chwilę kolejny cykl :* głowa do góry ! ważne ,że masz zielone światło i nic Cię nie powstrzymuje w staraniach ile by one nie trwały...

Moje drogie ja już przygotowana do szpitala , rano trzeba wstać i pojechać jak na ścięcie ;/ boję się ,że wyjdzie coś nie tak ;/ naczytałam się o tych przegrodach i wg...
Niby badanie jak badanie , ale tak wiele od niego zależy ;/ poza tym znowu ta narkoza ...tak bardzo chciałabym móc znowu spróbować i nie myśleć o tym że coś jest nie halo ...
3majcie kciuki żeby było ok ...
[emoji110] [emoji110] będzie dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zaaaneta kochana za chwilę kolejny cykl :* głowa do góry ! ważne ,że masz zielone światło i nic Cię nie powstrzymuje w staraniach ile by one nie trwały...

Moje drogie ja już przygotowana do szpitala , rano trzeba wstać i pojechać jak na ścięcie ;/ boję się ,że wyjdzie coś nie tak ;/ naczytałam się o tych przegrodach i wg...
Niby badanie jak badanie , ale tak wiele od niego zależy ;/ poza tym znowu ta narkoza ...tak bardzo chciałabym móc znowu spróbować i nie myśleć o tym że coś jest nie halo ...
3majcie kciuki żeby było ok ...
Gdzie robisz? Jak w profamili to ja tam miałam histeroskopie i dwa porody :) polecam bardzo :* będzie dobrze
 
@nafoczka tak w profamili :) no mam nadzieję , że podejście będzie lepsze niż u mnie w miejscowych szpitalach ;/ póki co nawet jak jeździłam na wizyty to pielęgniarki zawsze uśmiechnięte jakoś tak przyjemniej mimo złego samopoczucia :)
@mfifi04 dzięki za kciukasy :** przydadzą się :)

@funia26 wynalazłam mój progesteron robiony dzień przed @

Progesteron 1,40 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
do tego jeszcze widze ze mam fibrynogen na granicy
Fibrynogen 347.28 mg/dl 180,00 - 350,00 N

Chciałam jutro przed szpitalem jeszcze wstąpić do diagnostyki zrobić homocysteine ale w szpitalu chyba też mi będą pobierać krew , później narkoza ...hm czy to dobry pomysł ? nic się nie stanie jak zrobię jeszcze rano to badanie ? a może w szpitalu by mi zrobili jakbym poprosiła czy nie bardzo ?
 
Ostatnia edycja:
@nafoczka tak w profamili :) no mam nadzieję , że podejście będzie lepsze niż u mnie w miejscowych szpitalach ;/ póki co nawet jak jeździłam na wizyty to pielęgniarki zawsze uśmiechnięte jakoś tak przyjemniej mimo złego samopoczucia :)
@mfifi04 dzięki za kciukasy :** przydadzą się :)

@funia26 wynalazłam mój progesteron robiony dzień przed @

Progesteron 1,40 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
do tego jeszcze widze ze mam fibrynogen na granicy
Fibrynogen 347.28 mg/dl 180,00 - 350,00 N

Chciałam jutro przed szpitalem jeszcze wstąpić do diagnostyki zrobić homocysteine ale w szpitalu chyba też mi będą pobierać krew , później narkoza ...hm czy to dobry pomysł ? nic się nie stanie jak zrobię jeszcze rano to badanie ? a może w szpitalu by mi zrobili jakbym poprosiła czy nie bardzo ?
Tam jest laboratorium bo wyniki tam odbierałam a przed badaniem to nie wiem czy będą ci pobierać bo ja przed histeroskopia nie miałam
Aaaaa i tam jest darmowy internet wiec napisz do nas szybko :)

PS patrząc na twój progesteron to jest bardzo mały. Jeśli to bylo w 2 fazie to wogole wskazuje jakby owu nie było. Progesteron w dużych dawkach musisz brać
 
Czesc dziewczyny wczoraj bylam u swojego lekarza i jestem w kropce powiedzial mi ze mam dwa wyjscia albo ta autoszczepionke albo bedzie musial mnie faszerowac progesteronem doustnie domiesniowo i dopochwowo acardem oraz sterydami. Jesli chodzi o autoszczepionke to wysoki koszt od 6-7tys pytalam o powiklania to mowil ze nie na ze moze jedynie goraczka wystapic objawy grypowe i powiedzial zebym teraz odpoczela te pol roku zostalo 5 miesiecy i potem trzeba dzialac bo u mnie jeden jajowod jest uszkodzony i trzeba dodatkowo monitorowac cykl.
 
Czesc dziewczyny wczoraj bylam u swojego lekarza i jestem w kropce powiedzial mi ze mam dwa wyjscia albo ta autoszczepionke albo bedzie musial mnie faszerowac progesteronem doustnie domiesniowo i dopochwowo acardem oraz sterydami. Jesli chodzi o autoszczepionke to wysoki koszt od 6-7tys pytalam o powiklania to mowil ze nie na ze moze jedynie goraczka wystapic objawy grypowe i powiedzial zebym teraz odpoczela te pol roku zostalo 5 miesiecy i potem trzeba dzialac bo u mnie jeden jajowod jest uszkodzony i trzeba dodatkowo monitorowac cykl.
Zosia ja brałam progesteron we wszystkich 3 wersjach di tego acard heparyna i steryd. Można to przejść :)
 
Tylko zastanawiam sie co lepsze :/ bo mam dylemat. Domyslam sie ze po sterydach przytylas bardzo?
Odebralam wyniki meza na zawartosc cynku
87,6 zakres : 80-140 co myslicie o tym wyniku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@nafoczka to możliwe że nie było owulacji bo to było dzień przed pierwszą @ po poronieniu więc jeszcze się czyscilam pewnie ale powiem lekarzowi o tym
Leżę sobie w szpitalu już gotowa i czekam na lekarza kiedy mnie wezmą na badanie . Dali mi zastrzyk z heparyny ...
Rano pojechałam jeszcze do diagnostyki zrobiłam ta homocysteine bo ciekawa jestem . Bardzo miła Pani nie mogła mi wkluc werflonu musialam w drugą rękę i taka pokuta jestem znowu cala xD czekam na to badanie ale mam mieć koło południa , super w tym szpitalu tylko glod a jestem a zjem pewnie wieczorem hehe :D
 
reklama
To dobrze, że chociaż miła... Bo ja raz w szpitalu trafiłam na taką jędzę, że szkoda mówić. Mam dość widoczne żyły, więc nie ma u mnie problemu z wkłuciem. A mi się z 10minut męczyła i mi tą igłą gmerała, aż w końcu druga ją pogoniła... Miałam potem okropny siniak. Następnie kazała mi przyłożyć wacik i zgiąć rękę... Normalnie bym ją tam postawiła do pionu, ale myślami byłam wówczas gdzie indziej.
Trzymam kciuki za pozytywny wynik badania!
 
Do góry