reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Przeżyłam przed chwilą poród pierworódki z łóżka obok bez znieczulenia wywieźli ja w ostatniej chwili poród 20 minut próbowałam uciec ale z tą moją pompą insulinowa za daleko się nie dało [emoji13] ale już dochodzę do siebie jak pielęgniarki zobaczyły moja minę to zaczęły mnie uspokajać że to przypadek 1 na 1000000 i mój na pewno nie będzie tak wyglądał

f2w3qqmz0qjoloi2.png
moj pierwszy tez tak wygladal, tylko mi położne nie wierzymy ze rodze i podpięły mnie pod ktg na porodówce i poszły, wróciły po 20 minutach zerknęły ze tak powiem miedzy nogi i z komentarzem " o jednak chyba pani rodzi bo widzę czuprynę" po 20 min byłam juz z Majcia;))) teraz na SR położna sie śmiała żebym z przyjazdem do szpitala nie zwlekała za długo bo urodze w samochodzie w końcu;)) a żeby nie bylo ze cos zapowiadało ze szybko urodze ciaze przeżyłam jakbym w ciąży nie była po prostu zero komplikacji do ostatniej wizyty szyjka twarda i zamknięta lekarz i położne liczyli ze na bank przenoszona ciąża bedzie-poród 2 tyg wcześniej;) także nieznane sa plany natury;)
gratuluje udanych wizyt:)
 
reklama
moj pierwszy tez tak wygladal, tylko mi położne nie wierzymy ze rodze i podpięły mnie pod ktg na porodówce i poszły, wróciły po 20 minutach zerknęły ze tak powiem miedzy nogi i z komentarzem " o jednak chyba pani rodzi bo widzę czuprynę" po 20 min byłam juz z Majcia;))) teraz na SR położna sie śmiała żebym z przyjazdem do szpitala nie zwlekała za długo bo urodze w samochodzie w końcu;)) a żeby nie bylo ze cos zapowiadało ze szybko urodze ciaze przeżyłam jakbym w ciąży nie była po prostu zero komplikacji do ostatniej wizyty szyjka twarda i zamknięta lekarz i położne liczyli ze na bank przenoszona ciąża bedzie-poród 2 tyg wcześniej;) także nieznane sa plany natury;)
gratuluje udanych wizyt:)
Ja w dzień porodu byłam na KTG i słyszałam,że na dniach na pewno Pani nie urodzi , a tu niespodzianka. :)

W końcu jutro wizyta :) nie mogę się doczekać.
Wydrukowałam sobie plan porodu, ciekawe ile z moich oczekiwań faktycznie pokryje się z porodem ;)
 
U mojego lekarza jak zwykle obsowa. Ale dziś i tak super tylko godz. czekania.
Generalnie ok. Ale szyjka znowu się skrocila. 3 cm. Młody około 2,5 kg. Lekarz powiedział że do terminu raczej nie doczekam. A Młody do 3 kg raczej odbije nie więcej. Podobno główka już się w miednice wkręca. Przepływy ok. I to tyle.W sumie nie mam żadnych nakazów ani zakazów. Tylko mam brać magnez i nospe. Magnez biorę z nospa uważam. Zobaczymy jak będzie.
czyli rozpakujesz się też wcześniej [emoji113]
Mnie lekarz powiedział żebym "postarała się wytrzymać chociaż 2 tyg"

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry