reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
ja melduje sie również po wizycie... Julek nadal duzy 2600g, ogólnie wszystko z małym ok i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ze zaczęło sie rozwarcie na palec a właściwie powiedziała później ze praktycznie opuszek... Mały główka w dol wiec zaczynamy mega odpoczynek, wizyta nastepna 15.05 i pani doktor bardzo prosi żebym do tego czasu jeszcze wytrzymała gbs juz na wszelki wypadek pobrany... Jakieś mamusie z rozwarciem dla otuchy i pocieszenia?
 
ja melduje sie również po wizycie... Julek nadal duzy 2600g, ogólnie wszystko z małym ok i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ze zaczęło sie rozwarcie na palec a właściwie powiedziała później ze praktycznie opuszek... Mały główka w dol wiec zaczynamy mega odpoczynek, wizyta nastepna 15.05 i pani doktor bardzo prosi żebym do tego czasu jeszcze wytrzymała gbs juz na wszelki wypadek pobrany... Jakieś mamusie z rozwarciem dla otuchy i pocieszenia?
Ja z obustronnym rozwarciem od 28 tygodnia. Z jednej strony na centymetr z drugiej na opuszek i jutro zaczynamy 33 czyli już 5 tyg conajmniej bo nie wiem ile przed tym 28 tak naprawdę się zrobiło ale jest ok :)
 
A i dziś rozmawiałam z dziewiczyna która jest w drugiej ciąży i mówi że w pierwszej zrobiło jej się na cm w 26 tygodniu i teraz zupełnie to samo. A ostatnio rodziła jeszcze po terminie pomimo tego rozwarcie ;)
 
ehh dzięki za pocieszenie, bo juz troche spanikowałam... O mężu nie wspomnę... Ale przynajmniej w ekspresowym tempie zaczął robić wszystke rzeczy o jakie go prosiłam i doprosić die nie mogłam;))
Widzisz chociaż Ci nerwów to dalszych zaoszczędzi nie będziesz musiała się prosić :) we wszystkim trzeba znaleźć pozytywne strony! ;)
 
ja melduje sie również po wizycie... Julek nadal duzy 2600g, ogólnie wszystko z małym ok i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ze zaczęło sie rozwarcie na palec a właściwie powiedziała później ze praktycznie opuszek... Mały główka w dol wiec zaczynamy mega odpoczynek, wizyta nastepna 15.05 i pani doktor bardzo prosi żebym do tego czasu jeszcze wytrzymała gbs juz na wszelki wypadek pobrany... Jakieś mamusie z rozwarciem dla otuchy i pocieszenia?
mnie się zrobiło na opuszek w 18tyg! a do 32tyg funkcjonowałam normalnie (chodziłam do szkoły, na autobus, na zakupy, gotowałam, sprzątałam, baa nawet dwie osiemnastki zaliczyłam ;)) także spoko. Żadnych gorących kąpieli i masaży pleców! ja dostałam luteine i tyle ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
No nie wierzę,już rozwarcia macie? Trzymajcie się mamuśki, oszczędzać mi się ,żeby zaraz następna nie wylądowała na porodówce.
A ja mam kaszel jak grużlik,zapalenie oskrzeli ;( Brzuch mnie boli, wszystko mnie w zasadzie boli.

Powiedzcie mi czy wy tez się tak meczycie czy tylko u mnie tak jest.No wejście po schodach to jest wyczyn jak nie iwem co. Jęzor na plecach... ;P
 
reklama
Do góry