reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Ja mam koleżanki, które rodziły dwójkę dzieci i jedno w Wojewódzkim a jedno na Wyspiańskiego i były zadowolone tu i tu. Opinie zależą też pewnie od przebiegu porodu. Od tego na jaką położna się trafi. A myślicie nad szkołą rodzenia?
 
reklama
Ja osobiście ze szkoły rodzenia nie korzystałam i nawet mi ona szczerze powiedziawszy nie przyszła do głowy ;) Dzisiaj nie żałuję, bo i tak nie wiesz, czego się spodziewać przy pierwszym porodzie i tak :)
 
Witam przyszle I swiezo upieczone many. Chcialam zapytac o szpitale, ktore wybralyscie do poroduwojewodzki, wyspianski czy Esculap? I wasze opinie, moze wiecie czu zzo jest realne w ogolnym szpitalu na wyspianskiego? Ja mam termin na 31 sierpien, to moj 2 porod, mam badzieje, ze rowniez sn;)
 
Hej. Ja rodziłam w Esculapie przez cc i jestem bardzo zadowolona.
Niestety ani na Wyspiańskiego ani w wojewódzkim nie możesz liczyć na znieczulenie:/
 
Hej. Ja rodziłam w Esculapie przez cc i jestem bardzo zadowolona.
Niestety ani na Wyspiańskiego ani w wojewódzkim nie możesz liczyć na znieczulenie:/
Wiem niestety. . Ale boje sie ze tym razem nikomu w escu nie bedzie sie chcialo bawic z moim porodem i jak bedzie sie cisgnelo to zrobia cc, a tego nie chce. Jak rodzilam w 2013 to jeszcze sie zdarzaly porody sn, byl dr Biernacki a teraz juz sa rzadkoscia.
 
mają już znieczulenie w Wojewódzkim z tego co się orientuje . Co do eskulapa ja ODRADZAM ! Miałam tam rodzić ... odeszły mi wody pojechałam ( rodzilam przed terminem ) przyjeli mnie ,zbadali po czym uznali ,że jestem w 36 tyg to oni się boją przyjąć tego porodu bo jak będzie coś nie tak to i tak będą musieli wzywać karetke i mnie odwozić do szpitala :/ no po prostu zdzikłam :/ Ubrałam się i pojechałam rodzić na wypsiańskim. A w eskulapie skoro nie mają potrzebnego sprzętu do ratowania dzieci to po co w ogólne przyjmują porody ?
 
Wiem niestety. . Ale boje sie ze tym razem nikomu w escu nie bedzie sie chcialo bawic z moim porodem i jak bedzie sie cisgnelo to zrobia cc, a tego nie chce. Jak rodzilam w 2013 to jeszcze sie zdarzaly porody sn, byl dr Biernacki a teraz juz sa rzadkoscia.

bo w eskulapie cc masowo leci ... pomęczysz się godzinę a i tak zrobią ci cc bo po co czekać .
 
reklama
Znieczulenie jest w każdym szpitalu, ale nigdzie go nie dostaniecie i wiem to z bardzo pewnego źródła. Do znieczulenia jest potrzebny anestezjolog, a niestety szpitale nie maja tyle personelu:/ bardzo to przykre, ale niestety tak jest.

Oczywiście Esculap jest nastawiony na cc to prawda i przyjmują pacjentki po 36 tygodniu. Esculap rownież posiada potrzebny sprzęt, ale najlepszy oddział dla noworodków ma szpital wojewódzki wiec jak coś sie dzieje czy to w esku czy w Wyspiańskim to odsyłają do wojewódzkiego.
 
Do góry