reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stomatolog - Zielona Góra

W zeszłym roku wybrałam się do gabinetu Sebastiana Gibiec należącego do Implant Masters Poland i byłam zachwycona profesjonalizmem z którym spotkałam się w tej klinice - zastosowana najnowsze metody oraz użyto nowoczesnego sprzętu medycznego. Dlatego polecam Ci zerknięcie na stronę ImplantMastersPoland.pl na której znajdziesz listę rekomendowanych przez to nietowarzyszenie placówek - może okazać się, że w Zielonej Górze bądź gdzieś w pobliżu również znajdziesz takie gabinety stomatologiczne.
 
reklama
Moja przyjaciółka chodzi ze swoją córeczką do Den Medu na Łużyckiej i bardzo sobie chwali. Z tego co mówiła to dentyści tam mają świetne podejście do dzieci i potrafią się zająć tak, że dziecko samo chce iść na wizytę :) Tłumaczą też dziecku jak myć zęby itp. Jak będę wybierała się do dentysty, to pójdę tam i zweryfikuję, chociaż wiadomo, że małe dzieci to najbardziej wymagający pacjenci :)
 
Potwierdzam, bardzo polecam dr Piątkowską. Wizyta całkowicie bezbolesna, pani doktor uśmiechnięta, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Jak jest z wizytami dzieci - sama nie byłam, ale znajomi bardzo sobie chwalą.
 
Właśnie nie wiem, czy nie wybiorę się tutaj, do kliniki Stomatogii Rodzinnej. Problem polega na tym, że nie mamy jednego miejsca, do którego chętnie się zapiszemy. No, a nam bardzo zależy, bo dzieci będą wtedy spokojniejsze, a my dobrze poleczymy zęby.
 
reklama
Do góry