reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@mała79 myślę,że jedziemy na bardzo podobnym wózku. Samopoczucie też podobne:) Metryczka też podobna:) No jedno nam zostaje-wierzyć,że się uda-wspomagać lekami mimo wszystko. Dopóki nas menopauza nie dopadnie to się nie poddajemy;) Ołrajt??
@susana dzidzia miodzio:) Imię?
@motylek1234 uwierz,że jest dobrze! ale i marudź lekarzom:) i tak jak któraś z dziewczyn napisała-niech na piśmie Ci dadzą ,że Cie nie zrobią KTG itd...
Kochana jak ty mnie rozumiesz i dajesz kopa do działania. Dzięki;) Oby nam się w końcu udało urodzić to rodzeństwo pòki menopauza nas nie dopadnie:baffled:
 
reklama
Dziewczyny, kiedyś dawno już się Was radziłam... i teraz jestem w sytuacji, kiedy już nie wiem co robić. Chyba jestem jakimś specjalnym przypadkiem. Już 2 lata temu robiłam szczepienia, ale nie badałam mlr po szczepieniach. Przed szczepieniami mlr 35%. Po szczepieniach ivf totalna porażka. Teraz u doc. Paśnika przed szczepieniami mlr 29,5%, szczepienia limfocytami męża i spadek do - męża 9,2%, dawcy 12,5%. Szczepienia pulowane i dziś wynik - do męża 2,7%, dawcy 0,0%... I co teraz??? Miała któraś taki spadek po pulowanych?
 
Ale trafiłaś. Dziś była ciężka noc, skurcze nieregularne i ból miesiączkowy. O 3 zasnęłam. Dziś od rana mała szaleje i ciężko chodzić, czuję się dziwnie . Napiera na dół. Wiec zgadłaś, leżę i zaciskam nogi , bo jutro idę na przyjęcie do chrzesniaczki i mam nadzieje że dotrwam.
Wiem, bo miałam to samo przedwczoraj w dzień i dziś w nocy, skurcze kilka sekund co 40 minut, ból miesiączkowy aż sie naszej Foczusi radziłam...teraz nawpychałam się winogron i Mała tańcuje w brzuszku. Generalnie mam z nią umowę, że daje mi się napchać grilem w majówkę a potem welcome - niech wychodzi [emoji12] [emoji8]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@asiula1111 nie znam w ogóle takiego badanie mrl ze do dawcy i męża nie wiem na czym to polega bo co niby ma dawca do ewentualniej ciąży którą bedziesz miała z mężem nie dawcą Malina bada mrl i jest wynik powyżej 40 to zaczynasz starania ale pewnie co lekarz to opinia nie znam się na tym na tyle aby się wypowiadać. Pewnie będzie kazał ci się szczepić jeszcze tak malina mnie kazal opisałam kilka razy ile miałam szczepień cofnij się kilka stron

@lamia78 @Gabiś czekam na maluchy. @Gabiś masz nadzieję na grila oj kochana u nas leje i leje chyba majówkę na łóżeczku spędzimy jak tak dalej pójdzie

@bea25ta podziwiam za optymizm po prostu się wyciszyłaś to chyba dobrze a nie ma już nadzieji ? ściskam Cię
 
@asiula1111 nie znam w ogóle takiego badanie mrl ze do dawcy i męża nie wiem na czym to polega bo co niby ma dawca do ewentualniej ciąży którą bedziesz miała z mężem nie dawcą Malina bada mrl i jest wynik powyżej 40 to zaczynasz starania ale pewnie co lekarz to opinia nie znam się na tym na tyle aby się wypowiadać. Pewnie będzie kazał ci się szczepić jeszcze tak malina mnie kazal opisałam kilka razy ile miałam szczepień cofnij się kilka stron

@lamia78 @Gabiś czekam na maluchy. @Gabiś masz nadzieję na grila oj kochana u nas leje i leje chyba majówkę na łóżeczku spędzimy jak tak dalej pójdzie

@bea25ta podziwiam za optymizm po prostu się wyciszyłaś to chyba dobrze a nie ma już nadzieji ? ściskam Cię
Taras zadaszony :-) :-)
Niech się dzieje co chce, w łóżku a zjem :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Im więcej czytam różnych przypadków tym bardziej zdaje sobie sprawę że nie wszystko jest zbadane co do terapii np szczepień i skądś się bierze że jest to oszacowano szansa na 60 %powodzenia czy więcej tylko żadna z Nas niechce być w tych %niepowodzeń a niestety takie ciężkie przypadki immunologiczne pozostają bez pomysłu lekarza,ja widzę że dr P już niema na mnie pomysłu, a co do pytania anetkruuczek dr mi zalecił intralipid ale mówił że on to nie traktuje jako wielkiego wow szansy tej jedynej chciałam spróbowałam wlewow i nie wyszło taki mam układ immunologiczny i tego nie zmienię poptostu czasem się dochodzi do ściany i trzeba to zrozumiec
 
@mickey* kiedy uslyszalam ze nie moge miec dzieci tez stanelam pod sciana. Wtedy juz nie masz nic do stracenia. Mozesz tylko zyskac. Mozesz sie odprezyc bo spada presja i dopiero zaczac probowac. Mozna liczyc na cud. Medycyna moze rozkladac rece, ale tobie nie wolno. Nadzieja uwiera ostatnia. Dopoki nie ma menopauzy jest szansa na rodzicielstwo i na maluszki. Mickey ciezko ci kochana znam ten ciezar, a jednak patrze na mozliwosci. Pomijam to co niemozliwe bo to juz wiem, ale ile niespodzianek, milych niespodzianek czeka na ciebie i na mnie. Moze wlasnie wsrod nich jest tez maluszek? Kochana tego Ci wlasnie zycze, rozwrzeszczanych bejbikow [emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64][emoji64]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny kochane!
Ja spać nie mogę całej nocy ehh ale odliczam już godziny kiedy męża zobaczę po całym tygodniu ma być wieczorem:)
Burczus jak się czujesz?
Gabiś niedługo poród pewnie się stresujesz co ale teraz bliżej niż dalej :*
Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wasze wizyty oraz za staraczki!
 
reklama
Kochane popsula mi sie aplikacja. Nie moglam sie odezwac. Postaram sie dzis Was nadrobic. Nafoczka u mnie tak sobie. Skonczylam w czwartek brac antybiotyk na bakterie i mam nadzieje, ze biegunka i menda nie wroca. Wizyty w toalecie to stres. Z drugiej strony odpoczelan od staran. Potrzebne mi to bylo bo wariowalam ze stresu i nerwow. Buziaki dla Was. Zabiore sie za czytanie co u Was

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry