reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Natula no w końcu jesteś!!! Gratulacje [emoji8][emoji8] porodu nie zazdroszczę, ale najważniejsze że córeczka już jest!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
02.04.2017 Natula: Natalka
05.04 2017 Anetka33 : syn Wiktorek


MAJ
8: Katharina203- termin CC
12: Rustynka-wizyta u lekarza prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

08.05.2017 - Butterfly1331: Staś cc
08.05.2017 - Katharina203: Maja
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo:???
 
Witajcie,
Czy mialyscie w okolicach 20 tygodnia zalecenie badania AFP. Wczoraj na wizycie lekarz kazał je wykonać. Potem dotyczytalam ze dot. wad cewy nerwowej i wad genetycznych płodu. Nie wiem, czy ma jakieś podejrzenia i obawy czy to standardowe badanie?
Pytanie drugie- cały czas chodzę do lekarza z kliniki in vitro. Jak dotąd nigdy nie miałam badanych piersi, nie wspominał też o wizycie u dentysty lub innych specjalistów istotnych w okresie ciazy. Obawiam się czy w związku z tą opieką ukierunkowana na utrzymanie ciazy nie zostają zaniedbane inne obszary. Jak to wygląda u Was. Czy mam powody do niepokoju?
 
Witajcie,
Czy mialyscie w okolicach 20 tygodnia zalecenie badania AFP. Wczoraj na wizycie lekarz kazał je wykonać. Potem dotyczytalam ze dot. wad cewy nerwowej i wad genetycznych płodu. Nie wiem, czy ma jakieś podejrzenia i obawy czy to standardowe badanie?
Pytanie drugie- cały czas chodzę do lekarza z kliniki in vitro. Jak dotąd nigdy nie miałam badanych piersi, nie wspominał też o wizycie u dentysty lub innych specjalistów istotnych w okresie ciazy. Obawiam się czy w związku z tą opieką ukierunkowana na utrzymanie ciazy nie zostają zaniedbane inne obszary. Jak to wygląda u Was. Czy mam powody do niepokoju?
Ja badania AFP nie miałam, badania piersi też nie, ale na każdej wizycie miałam normalne badanie ginekologiczne, potem USG dopochwowe i na końcu przez brzuch. Na każdą wizytę robiłam też badania krwi i moczu. Do dentysty chodziłam regularnie, lekarz zwracał na to uwagę, to samo z wizytą u okulisty. Nikogo więcej nie zaliczyłam.
 
Wczoraj miałam niezłe zamieszanie, rano badania krwi później badania prenatalne i na koniec Ikea :-) :) U juniora wszystko dobrze, ułożenie główkowe waga ok 1300 i oczywiście jajka i fujarka na swoim miejscu. Buźkę zasłaniał rączkami :-D

Niczym mój syn zawsze pokazuje się od d... strony :eek: A przypomnij który jesteś tydzień?
 
reklama
Witajcie,
Czy mialyscie w okolicach 20 tygodnia zalecenie badania AFP. Wczoraj na wizycie lekarz kazał je wykonać. Potem dotyczytalam ze dot. wad cewy nerwowej i wad genetycznych płodu. Nie wiem, czy ma jakieś podejrzenia i obawy czy to standardowe badanie?
Pytanie drugie- cały czas chodzę do lekarza z kliniki in vitro. Jak dotąd nigdy nie miałam badanych piersi, nie wspominał też o wizycie u dentysty lub innych specjalistów istotnych w okresie ciazy. Obawiam się czy w związku z tą opieką ukierunkowana na utrzymanie ciazy nie zostają zaniedbane inne obszary. Jak to wygląda u Was. Czy mam powody do niepokoju?
Ja nic z tych badań co piszesz nie miałam. Do dentysty sama chodzilam. Do okulisty tez.
Moje badania na wizycie wyglądały tak. Badanie ręczne, usg dopochwowo oraz przez brzuch. I na każdą wizyte badania moczu i morfologia

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry