reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Basia no to super, tylko sukcesów życzyć, oby meta go nie dogoniła ;)

Aga ale słodka, do schrupania!
 
reklama
ej no coś ty Basiu ! bedzie dobrze ..nadal maż blokuje czy sie nie udaje??
TakaJ no nie wiem co robić ...rozum swoje serce swoje...
wy o ciążach ..a my myslimy nad wazektomią..
o, to u mnie nawet lepiej, bo mąż już po wazektomii. uznaliśmy, że więcej dzieci nie chcemy, a z kolei ja kiepsko znoszę zażywanie tabletek anty. wiec wazektomia byla dla nas idealnym rozwiazaniem, mega sie cieszylam, gdy maz to zaproponowal :)
 
Taka j., biegnie, biegnie ale on to traktuje w formie zabawy [emoji6] biega od dwóch lat także pobija tylko swoje sukcesy życiowe ale bez jakiś wielkich osiągnięć [emoji6] po prostu to lubi i dąży do swoich małych celów. Dzisiaj założył, że zrobi 20km także zobaczymy [emoji3]
Możliwe ze pobiegnie w pomarańczowej koszulce z miechowickiej grupy biegowej ( dużo ich z tej grupy jechało) to na plecach ma imię Marek


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej. No i jak poszło? Tyle tam było ludzi, że nie bylo szans cos dojrzeć :-)
 
Ja mojego widziałam dwa razy hihi [emoji12] przebiegł 22 km [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia wow, to bardzo dużo, musiał zasuwać! Gratulacje!!
 
jejuuu ale śliczna Anusia !!!!!!!!!! oj musimy się spotkać i wyptrzytulam ją ,jak mi pozwolisz :p
Basia mąż się realizuje...teraz czas na ciebie !!!
MałaAnia choć na prv ..mam sporo pytań...
 
reklama
Do góry