reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwulatek źle śpi.

Dla mojego dziecka nie ma rzeczy nie możliwych przyszedł w spiworku do nas. Lepsze to jak by miał spać na podlodze;)
 
reklama
Haha
Ja nie widzę 2-latka w śpiworku, na pewno zaraz byłby krzyk, siniaki albo zęby na podłodze :p
Mój jak się rozkopie to tak śpi, no chyba, że akurat przyjdę i zobaczę to nakryję.
Za to 5-latka wiecznie rozkopana, wiecznie. Nawet nie nakrywam, nie ma sensu :)
 
Haha
Ja nie widzę 2-latka w śpiworku, na pewno zaraz byłby krzyk, siniaki albo zęby na podłodze :p
Mój jak się rozkopie to tak śpi, no chyba, że akurat przyjdę i zobaczę to nakryję.
Za to 5-latka wiecznie rozkopana, wiecznie. Nawet nie nakrywam, nie ma sensu :)
Ja dzisiaj zauważyłam o 4 rano jak pelza i do mnie mama mama już :D
 
Ja mojego jak bym włożyła w spiworek to by się chyba wściekł, on musi mieć swobodę☺ też się rozkopuje jak się obudze to go przykrywam, córka też często się odkrywala, teraz już śpi spokojnie raczej i się nie odkrywa
 
Ja mojego jak bym włożyła w spiworek to by się chyba wściekł, on musi mieć swobodę☺ też się rozkopuje jak się obudze to go przykrywam, córka też często się odkrywala, teraz już śpi spokojnie raczej i się nie odkrywa
Mój zwyczajny spać w spiworku a jak to rano idsuwam to mówi jestem goły :D w spiworku na sporo miejsca śpi jak chce.:)
 
Do góry