reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na prezent dla 3-latki?

reklama
Moja córeczka w tym roku kończy 3-latka i wszystko ją interesuje, lubi się bawić praktycznie wszystkim nawet autkami. Bardzo lubi klocki lego duplo, książeczki, gry, puzzle, kuchnie gdzie gotuje misiom różne smakołyki - to ostatnio jest hit cały czas gotuje i robi dla pluszaków imprezę:-)
 
Dziewczynki róznymi rzeczami sie interesują , wydaje mi się zawsze że łatwiej coś kupic dziewczynce niż chłopcu. A co do zabawek - widziałyście Movi Mistrza Zabawy od FisherPrice? Fantastyczny :) Chrzesnik dostal na urodziny właśnie, zabawka rozbawiła całą 8 dzieciaków w róznym wieku i to i dziewczynki i chłopców. Nawet ja sie wciągnęłam w zabawy ruchowe jakie ta zabawka proponuje. Nie sprawdzałam innych trybów bo ma jeszcze opcje nauki kształtów i alfabetu chyba ale zabawy taneczne i ruchowe- niesamowity jest w tym :) i te minki które zmienia, mimika mega :) Super rzecz dla dzieciaków
 
Jest fajna seria zabawek sportowych Chicco Fit&Fun. Są wśród nich kręgle, gra w klasy, rugby, a my bawimy się ostatnio z Mister Ring. Jest to jeżyk, który obraca się dookoła, a wówczas dziecko rzuca obręczami próbując umieścić je na kolcu w tym samym kolorze co obręcz. Dzieci ćwiczą precyzję i koordynację, a przy tym świetnie się bawią.
mr.jpg
 

Załączniki

  • mr.jpg
    mr.jpg
    214,2 KB · Wyświetleń: 985
Przyznam, że to również fajny i ciekawy pomysł, natomiast z drugiej strony co z moją propozycja klocków Lego z większymi elementami? Braliście ją pod uwagę?
 
Moja córka w tym wieku uwielbiała: domek dla lalek z drewnianymi małymi laleczkami, wszelkie kolorowanki i różne długopisy/pisaki/kredki (np, brokatowe długopisy, pachnące flamastry, kredki, które po przetarciu mokrym pędzlem wyglądają jak farba itp.), kucyki i konie, klocki - albo standardowe albo App Toys z Chicco. Te ostatnie to takie klocki, które działają z darmową aplikacją na tablet - budowle z tych klocków ożywają, gdy skieruje się tablet w ich stronę :) Jest też w tej apce gra dla dzieci. My mamy zestaw "Ciasteczka" :)
6416625401e085fbmed.jpg
 
Moja chrześnica wczoraj skończyła 3 latka :) pod choinką znajdzie plecaczek do przedszkola i grę edukacyjną taką niby elektroniczną, wszystko w temacie bajki z Dory :)
 
Fajne pomysły na prezenty są tutaj: [usunięte]. Też mam zawsze problem ze znalezieniem prezentów, sama nie mam dzieci i nie mam pojęcia, co faktycznie im się przydaje i co lubią. A z doświadczenia wiem, że nie zawsze to, co najczęściej reklamują w tv, jest faktycznie dobre. Tutaj jest zestawienie wielu zabawek, wszystkie są bezpieczne i ekologiczne.
 
reklama
Do góry