reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I wyliczalas tez ze akurat ovulka bedzue w noc poslubna?;), to dla ciebie musi byc szok co ? Wazne ze drugie w drodze;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie wyliczalam, kilka dni przed ślubem miałam okres, od razu po , przypadkiem, miałam wizytę u gina, Pani powiedziała , że za iles tam czasu owulacja , później ślub, noc poślubna jak to noc poślubna... dopiero później pomyslalam, że w owulacje strzelilismy, ale nie przejęłam się za bardzo, jeszcze wtedy nie wiedzialam dokładnie , że w ciążę można zajść tylko praktycznie w jeden dzień cyklu, nie pilnowalam tego, nawet okres z reguły trochę mnie zaskakiwal... I tak przeżyłam.sobie pierwsze tygodnie małżeństwa, aż tu nagle się zorientowałam jednak, że okresu nie miałam od półtora miesiąca... w sklepie kupiłam testy i podpaski, a tak mnie brzuch rozbolal że byłam pewna że już dostałam, zapaliłam papierosa , okresu nie dostalam, test elektroniczny pokazał 'error' , A o 6 rano kolejny 5-6 tc... omg. Cudowne uczucie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic nie wyliczalam, kilka dni przed ślubem miałam okres, od razu po , przypadkiem, miałam wizytę u gina, Pani powiedziała , że za iles tam czasu owulacja , później ślub, noc poślubna jak to noc poślubna... dopiero później pomyslalam, że w owulacje strzelilismy, ale nie przejęłam się za bardzo, jeszcze wtedy nie wiedzialam dokładnie , że w ciążę można zajść tylko praktycznie w jeden dzień cyklu, nie pilnowalam tego, nawet okres z reguły trochę mnie zaskakiwal... I tak przeżyłam.sobie pierwsze tygodnie małżeństwa, aż tu nagle się zorientowałam jednak, że okresu nie miałam od półtora miesiąca... w sklepie kupiłam testy i podpaski, a tak mnie brzuch rozbolal że byłam pewna że już dostałam, zapaliłam papierosa , okresu nie dostalam, test elektroniczny pokazał 'error' , A o 6 rano kolejny 5-6 tc... omg. Cudowne uczucie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałabym coś takiego przeżyć[emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Tak tez zrobiłam, ale nigdy nie chodziłam tak długo w płaskich butach wiec już bym chciala obcasy [emoji16][emoji85][emoji87] czuje się Ok, ale zastanawiam się czy przy obcasach macica nie jest jakoś inaczej ułożona, co mogłoby przeszkadzać Kropce [emoji85][emoji87] dziękuje a odpowiedz [emoji7][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chodziłam na obcasach i się udało :-)
 
Dziewczyny a tak całkiem szczerze to myślicie, że to wszystko rzeczywiście pomaga czy poprostu co ma się stać to i tak się stanie?
W sensie czy Kropki odczuwają właśnie obcasy, spacer, jazdę samochodem? Czy jak po transferze położymy się i zupełnie ograniczymy to będzie lepiej? to wtedy się uda?
Jestem po pierwszym nieudanym i strasznie panikuję przed następnym :-(
Myślę, że w dużej mierze co ma być to będzie. Ja po transferze normalnie chodziłam do pracy, zajmowałam się synkiem, żyłam normalnie i wszystko ok. :-)
 
Widzicie dziewczyny do czego nas doprowadziła władza... zabrali ostanie deski ratunku dla kobiet ktore walczą o dziecko. Brak dofinansowania in vitro to kpina. To niesprawiedliwe. A jak słyszę teksty ze dzieci sa jak truskawki bez smaku to mnie trzepie. U nas oszczędności topnieją w oka mgnieniu. Juz z 60 tys poszło na leczenie jak nie wiecej. I tak jestesmy w dobrej sytuacji ze pożyczki nie braliśmy. Ale ile z nas musi.... stres nerwy wszystko na raz.
Miałam to szczęście, że załapałam się na program rządowy, wiec musiałam zapłacić tylko za leki i niektóre badania. Miałam z programu dwie stymulacje, 5 transferów, w tym dwa udane, i jeszcze 2 blastocysty czekają :-)
 
Polecam film "Matka jest tylko jedna " już dawno się tak nie poryczałam ... te hormony Mnie wykończą [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nic nie wyliczalam, kilka dni przed ślubem miałam okres, od razu po , przypadkiem, miałam wizytę u gina, Pani powiedziała , że za iles tam czasu owulacja , później ślub, noc poślubna jak to noc poślubna... dopiero później pomyslalam, że w owulacje strzelilismy, ale nie przejęłam się za bardzo, jeszcze wtedy nie wiedzialam dokładnie , że w ciążę można zajść tylko praktycznie w jeden dzień cyklu, nie pilnowalam tego, nawet okres z reguły trochę mnie zaskakiwal... I tak przeżyłam.sobie pierwsze tygodnie małżeństwa, aż tu nagle się zorientowałam jednak, że okresu nie miałam od półtora miesiąca... w sklepie kupiłam testy i podpaski, a tak mnie brzuch rozbolal że byłam pewna że już dostałam, zapaliłam papierosa , okresu nie dostalam, test elektroniczny pokazał 'error' , A o 6 rano kolejny 5-6 tc... omg. Cudowne uczucie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Rzeczewiscie pieknie;),no u mnie o 4 rano byl test (brak snu poprzez wciaz myslenie o testowaniu)...i stres czy oby pozytyw ,Po tescie to juz euforia ,pomyslec ze 10 lat temu robilam test i tez byl brak snu poprzez ciagle myslenie czy aby test negatyw .....taka ironia losu,wierze ze tym razem moze uda mi sie taka niespodzianka jak tobie z blaku laku zrobie test i o dwie kreski


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja czasami narzekam na Francję bo tu żyję od jakiegos czasu,ale nigdy nie zapomne co dało mi i nadaltak daje to Panstwo.Tu jest wszystko za darmo.Na poczatku placilismy dosyc wysokie kwoty za badania ale potem skierowali nas na pokrycie 100%.W porownaniu do was to jest kropla w morzu.

W Uk to wogole gratis ivf i leki a np moj region az trzy podejscia refundowane inni tylko jeden ...Ale tez leczenie inne Ja tylko progesteron czopki dopochwowe bralam od punkcji do konca 12 tc no i kwAs foliowy...rzadnej diety bo wtedy jeszxze nie wiedzialam ,no Ale Sue udalo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już maj - kobietki, to będzie nasza wiosna, wszytsko rozkwita i się zapytla, niedługo i my będziemy latać zapylone! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-05-23 Pixie_Dixie Kontrola przed cyklem sztucznym
2017-05-23 butterflysunrise Transfer

2017-05-24 dreamscometrue usg pecherzykowo❤❤
2017-05-24 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( Crio 28.03.2017. 11tc )
2017-05-24 natalix7 wizyta u lekarza w sprawie omówienia stymulacji do I ivf
2017-05-24 KEHA czwarta weryfikacja, badanie USG
2017-05-24 gosia321 wizyta przed rozpoczeciem stymulacji
2017-05-24 HopeFul87 punkcja
2017-05-25 Adunnnia90 Wizyta u gin prowadzącego ciążę ( Crio 11.04.2017, 8 tc )
2017-05-25 Vinszka Wizyta + rozpoczęcie stymulacji
2017-05-26 Alfistka wizyta
2017-05-26 ludek pierwsze betowanie ( 8dpt trzydniowego zarodka )
2017-05-26 Panierka90 Wizyta
2017-05-26 tusiaczzek1988 USG kontrolne
2017-05-27 Oska305 Badania prenatalne
2017-05-27 Agnieś191 rozpoczęcie stymulacji+wizyta
2017-05-29 Lady_Waiting USG genetyczne
2017-05-30 karolina1984 badanie genetyczne
2017-06-01 Emilianka6966 usg pęcherzykowe❤❤❤ ( criotransfer 09.05.2017 )
2017-06-01 Agnieś191 Wizyta w trakcie stymulacji
2017-06-01 Maryn123 Betowanie ✊✊✊
2017-06-02 Agnieś191 wizyta w trakcie stymulacji
2017-06-02 Alfistka wizyta
2017-06-03 Agnieś191 wizyta w trakcie stymulacji
2017-06-06 Kikuli Usg polowkowe
2017-06-08 tusiaczzek1988 badanie prenatalne + test PAPPA
2017-06-08 goffa13 wizyta poprzedzajaca criotransfer

2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
 
reklama
Do góry