reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam sie niedzielnie:)
Calineczka gratulacje!! Trzymam kciuki i życzę nudnej ciąży:)
U mnie dzis wg OM 5t0d, we wtorek wizyta u gina, w czwartek pójdę zbadac przyrost bety, bo niestety tylko wtedy mam możliwość z powodu pracy, ale jeszcze tylko miesiąc i wakacje (pracuje w szkole). Miłego dnia dziewczyny :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kochana gratuluje ! :) jak Nas sie nazbieralo ;) ale sie ciesze :)
juuuuuuupi ! <3
 
Sorki że zapytałam. Ale spotkałam się z tym, że niektóre dziewczyny plamią nawet i po 3tyg. I kiedy powinna według Ciebie przyjść @ ?? I czy będziecie się starać od razu jak lekarz pozwoli??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że powinna przyjść w tym tygodniu. Bardzo się boję starać. Chyba
Musi być coś nie tak ze ta ciąża nie chce się trzymać:-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paula.w uwazaj na siebie[emoji4]
Ale spoko ja tez z tych co ciagle sie tna nozami[emoji23]

@Calineczka24 u mnie nie ma objawow,jednynie piersi pelniejsze[emoji5]i troszke senna jestem a tak nic poza tym[emoji4]
Ja mam dzis 4.1 a Ty chyba 4.3 ,dobrze pamietam?

@mififi04 jestem ciekawa co lekarz powie,daj znac prosze[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@hona no to bardzo mało kosztuje może ona Ci coś innego znalazła ... MTHFR dobrze zrobić w 2 wariantach tak jak pisze funia ...
@mfifi04 ja tez się boję...ale przy odpowiednim leczeniu mam nadzieję że się uda donosić . A robiłaś badania ? bo przepraszam ale mi to gdzies uciekło
@Calineczka24 wydaje mi się że beta ok , najwyżej sprawdź sobie w następnym tygodniu . A wizyta kiedy ?
@Funia90 właśnie a Ty kiedy pierwsze usg ?:)
@dor_ka napisz nam jak się czujesz , kiedy już ochłoniesz :< :**
@nafoczka haha nooo...bez komentarza , ale wazne ,że jest i nie trzeba było nic na wywołanie :) za to dzisiaj umieram od rana :p
@paula.w o jeju uważaj na siebie , o wypadki nie trudno niestety ;/
 
@roxie123 nie boj sie staran,one nie gryza,mnie wiekszy strach dopadl jak juz jestem w ciazy[emoji4]
Tak to bylam na wakacjach albo na weselichu ,napilam sie winka i wszystko wydawalo mi sie proste[emoji4]teraz nie moge sie napic ,takze jestem mnie spokojna....Matko wyszlam na rasowa alkoholiczke

Teraz malpa da Ci popalic za kare hehe[emoji4]
Ja ide do lekarza za tydzien,to bedzie 5.1 takze mam nadzieje zobaczyc pecherzyk[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 no w sumie mnie też nie martwią starania tylko żeby była ow normalnie , wczoraj tak sobie pomyślałam że jakbym była w ciąży to chyba bym wpadła w panike ;p ale moze nie będzie tak źle ... tylko spokój nas ocali :* :D
Oj Ty alkoholiczko jedna no ;p odwyk teraz :D no @ rządzi ... poskładało mnie ;/
Aha to w takim razie czekamy na Twoją wizytę :) będzie śliczny pęcherzyk widoczny na całym monitorze :**
 
@roxie123 tez mowialm ,ze jak zajde to odrazu zejde na jakis zawal,a poki co zyje[emoji4]
I tak jak piszesz ,tylko spokoj nas uratuje,a kazda ma cos zapisane w kartach[emoji5]

Takze staraczki napijcie sie alkoholu na rozluznienie,bo potem dluuuuga przerwa,a ja np baaardzo uwielbiam winko czerwone wytrawne[emoji4]
Korzystajcie ze wszystkiego z czego sie da,my teraz ani sie nie bzykamy,bo ja w ogole plamilam tak od 23-27dc wiec nie chce ryzykowac,poszlabym na rolki czy rower a tez nie moge.
Ale przykro mi nie jest,byle bylo dobrze[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry