reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja sama mam przyjaciół mężczyzn. Mój T. Kiedyś miał z tym problem i był zazdrosny. Teraz po 11 latach ogarnął to, że to przyjaźń i sam się bardzo zakumplowal. Ja nienawidzę ultimatum on albo ja, więc rozumiem że facet może być zły na ultimatum ona lub ja.
Moja babcia zawsze powtarza, że jak jest się zazdrosnym o jakąś inną, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie "w czym ona jest lepsza" i zazdrość przerodzic w mocny bodziec do pracy nad sobą . Bo na, zazdrość szkoda energii :-)

Ja to wszystko teoretycznie wiem. Ale teoria ma się nijak do praktyki w tym punkcie, bo robię się czerwona, mózg mi zaparowuje i nie myślę wcale. Poza tym, jeśli ma się takie relacje z płcią przeciwną wg mnie trzeba być 100% transparentnym z partnerem. Lepiej, że dowie się od ciebie, że idziesz na spotkanie ze znajomymi, niż od kogoś tam, że widział cię z XYZ. Jeśli z czegoś robi się tajemnicę, to zapala się czerwona lampka i nie jest fajnie.

Ja mężowi powiedziałam, że wpadłam na mieście na byłego i że podwiózł mnie do domu. Powiedziałam, chociaż nikt by mu nie powtórzył, ale to ja mam się czuć fair wobec męża i robić tak, jak chciałabym, żeby i mój mąż robił.
 
reklama
Dziewczyny wiele z Was jest już na l4:-)? Ja jestem od tygodnia, ale trochę już tęsknię za praca, jakoś dzień mi się dłuży i nie umiem się zorganizować. Mam teraz zwolnienie do 20.06 z uwagi na słabe samopoczucie ale myślę, że może na lipiec bym wróciła, tylko, czy jest sens na miesiąc.... :-)
Ja na le od początku maja. Na początku byłam tak zmęczona i miałam mdłości że nie było kiedy się nudzić.
Teraz jak jest już lepiej to powoli robi się nudno... miałyśmy plan z moją koleżanka, że razem w ciąży będziemy mam nadzieję, że do mnie dołączy [emoji16]
Starsze dzieci mamy z tego samego miesiąca. A poznałysmy się tutaj na babyboom. Dziewczynki chodziły razem do żłobka. Teraz mówią o sobie ze są przyjaciółkami [emoji7] coś pięknego.
Przyjaźnimy się już 5 lat. A zaczęło się przez internet [emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dzien dobry :) ale narobilam dyskusji. Ja moze i do męża zaufanie mam ale do osob postronnych nie. Po za tym patrząc na to jak ta kobieta postrzega mnie jako jego zone i na to ze on mi o tym nie wspomniał to niestety nie jestem zadowolona. Dalszego kontaktu z koleżanką nie bedzie i to nie moje ultimatum tylko moj maz sam wyszedł z taka inicjatywą. Nie jestem zazdrosnica ale sa pewne granice :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim i powodzenia w badaniach. Wierzę że wszystkie bąbelki będą piękne, duże i zdrowe :)
Ja dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu nie wstałam rano z mężem. Jakoś nie mogłam. Ostatnio mam słaby tydzień. Sił jakoś mniej i humor troszkę gorszy... Ja na L4 jestem od połowy kwietnia. Stres, nadgodziny i nadmiar obowiązków mnie przygniatały, a senność w tamtym czasie nie opuszczała. Potrafiłam spać po 16 godzin dziennie :( Do tego te durne mdłości. Teraz wracam do żywych, tylko jakoś brak mi sił. Plany na dziś: obiad, pranie i obowiązkowy spacer. A no i ten kopr do posiekania hihihihi ;) Także dziś luz. Zajmę się odpoczywaniem.
U nas zazdrość nie ma miejsca bo nie ma jak. Przez dwa lata pracowaliśmy razem, mamy wspólnych znajomych, wspólne hobby i w sumie to robimy wszystko razem. Czasem mnie to męczy, bo chciałabym coś sama. To teraz na zwolnieniu mogę się wykazać.
Dobrego dnia Dziewczyny i badanym jeszcze raz powodzenia :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny! Powodzenia na wizytach :-)

Widzę że temat partnerów się pojawił :-D
Ja z moim em mam ciche dni, ale to w sumie dla mnie samej.
On w zasadzie wszystko teraz ogarnia, zakupy, przedszkole, gotowanie, pranie, prasowanie, cięższe sprzątanie itd.... Więc nie mam na co narzekać.

A propos facetów kolega mnie wczoraj zdemotywowal tym oto obrazkiem:-D
received_1518776948145925.jpeg
 

Załączniki

  • received_1518776948145925.jpeg
    received_1518776948145925.jpeg
    36,7 KB · Wyświetleń: 270
Jakie bierzecie teraz witaminy? Brałam do tej pory Femibion. Muszę się zaopatrzyć w nowy od 12 tyg i nie wiem co wybrać. Myślę o Omegamed, Prenatal DHA lub Mama DHA. Macie jakieś zdanie? Możecie coś podpowiedzieć?

PS. Ja też raczek ;)
 
reklama
Do góry