reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama ja niestety nie wiem.Czekalam jednak do 1 prawdziwej miesiaczki zeby dac organizmowi "odpocząć" ale wiem ze sa takie co od razu sie staraja nie czekajac:)

No wlasnie sa rozne teorie z tymi czy dziewczynka w owulacje czy przed wiec lepiej nie kombinowac za duzo bo moze komus nie zaskoczyc inaczej jak w sama owulke

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Imama mi powiedzial zeby dac dojsc do siebie macicy, dlatego zalecal zrobic przerwe w staraniach, ale jak bardzo chce to mozemy sie starac od razu i tylko tyle, mowilam ze jak przestaniesz krwawic to juz bedzie lepiej psychicznie, wiec jak czujesz sie na silach to probujcie aaaa i mi owulacja tez sie przesunela wtedy z 14 na 17 dc albo wogole jej nie bylo w kazdym razie test LH pozniej wyszedl niz zwykle.
 
No właśnie zobaczę czy w ogóle wyłapie ta owu i czy w ogóle będzie. I wtedy podejmę decyzje, bo mam dość długie cykle i owu tez późno wiec poprostu nie chce aż tyle czekać.
Millo a jak tam zdj usg? Wystawiałas na jakimś forum, jakieś odpowiedzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No u nas siusior został .
1495467260-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
Imama wstawialam ale 0 odzewu..

Xbumx super gratulacje siusiaka:)):**

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo jak byś chciała to mogę wystawić zdj na genderdreaming mam tam te członkostwo wykupione [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama miala Maziajka ale Jej ciezko bez kompa to jasne:*wstawiaj:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Ja dzisiaj w domu bo w nocy od 3:30 jak mnie zaczęło przeczyszczac to nie byłam w stanie z łóżka wstać teraz jeszcze straszne brzuch mnie boli.[emoji20]A jeszcze na dodatek termometr mi spadł i się zbil :/ Miłego dnia wam życzę :)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry