reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@paula.w uwazaj na siebie[emoji4]
Ale spoko ja tez z tych co ciagle sie tna nozami[emoji23]

@Calineczka24 u mnie nie ma objawow,jednynie piersi pelniejsze[emoji5]i troszke senna jestem a tak nic poza tym[emoji4]
Ja mam dzis 4.1 a Ty chyba 4.3 ,dobrze pamietam?

@mififi04 jestem ciekawa co lekarz powie,daj znac prosze[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tak kochana :) moze byc tak, ze bedziemy razem rodzic ;)
Ale sie ciesze :)
 
reklama
@roxie123 powiem Ci,ze pierwsze dwa znosnie?trzeci tragedia,mam ogromnego ,bolacego sinora a wczoraj super poszlo,sladu znow nie ma,tylko jakby taki pieprzyk i nie boli,kwestia wprawy[emoji4]

Calineczka coz to za emocje beda[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 no to fajnie :) najgorzej wbijać jak już nie ma gdzie bo siniaki , ale dobrze że masz wprawę będziesz mnie uczyć :D pierw muszę doktora cisnąć o zastrzyki ale może da
 
Dawno mnie nie było ale ostatnio miałam mega załamanie nerwowe do tego miałam dziadka w szpitalu no ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło i dziś już wychodzi ☺ Apropo z tego wszystkiego chyba mam najpiękniejsze urodziny swojego życia ☺ właśnie czekam na wyniki bhcg ☺
 
Dawno mnie nie było ale ostatnio miałam mega załamanie nerwowe do tego miałam dziadka w szpitalu no ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło i dziś już wychodzi [emoji5] Apropo z tego wszystkiego chyba mam najpiękniejsze urodziny swojego życia [emoji5] właśnie czekam na wyniki bhcg [emoji5]
1495527960-aaaaaa.jpeg

Najlepszego Kochana[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaaa Funia, calineczka,katrine mam nadzieję że za parę godzin do was dołączę też na urodziny piłam i to dwa wina z siostrą haha wyluzowalam i to ostro no i może może☺ 3 testy za mną pozytywne i prawdopodobnie 4tc
 
@roxie123 jasne,wszytsko Wam przekaze[emoji5]

Zaneta wszystkiego najlepszego,spelnienia marzen[emoji5]
I trzymam kciuki,ale skoro testy pozytywne to mysle,ze sprawa jest jasna[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry