reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny, pytanko mam. Młody ma katar i bardzo brzydko kaszle, szczególnie w nocy. Macie jakieś dobre rady? Sprawdzone domowe sposoby? Byłam z nim u lekarza, ma leka infekcje ale to juz trwa 2.tyg i jest moim zdaniem gorzej bo kaszel ma naprawdę nieciekawy, szkoda mi dziecka bo sie meczy :( A za 1,5tyg wracam do pracy a jeszcze mamy miec adaptacje w żłobku... z infekcja go nie puszcze. Ja z reszta też czuje się słabo. Pewnie ten stres dodatkowo mnie dobija.

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Moj tez teraz katar i kaszel. Mamy krople do nosa i pelafen. Dostawal jeszcze prospan ale kazala juz odstawic. Tyle, ze go w nocy nie meczylo. Przesypial cale.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze a Oprócz wnuczki to wasze dzieci też takie rozgadane ? Moja to nowych słów ze 4 a co dopiero jakies łączone , że o zdaniach nie wspomnę...
 
Mój ostatnio zaczyna mówić więcej. Mówi swoje imię jak go najdzie, powtarza rożne słowa ale tez jak mu się zachce.
Za to fizycznie jest tak sprawny i taki rozbrykany, ze czasem zamieram jak widzę co robi albo co chciałby zrobić.

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
Moj wszystko powtarza. Co prawda po swojemu ale zawsze. I jesli chodzi o sprawnosc fizyczna to super. Nie boi sie eksperymentowac dlatego pelno siniakow.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olcia a jak kaszel? U nas przeszlo po tygodniu. Obylo sie bez powazniejszych lekow.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas trwało to ok 2 tygodnie ale tez bez leków innych niż syropy i wit C. Kaszel w sumie miał ok tydzień. Teraz juz jest ok i oby tak zostalo bo od jutra adaptacja w żłobku a we czwartek pierwszy dzien do pracy...

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
właśnie też miałam kiedyś o to zapytać bo z tego co wnuczka pisze to mega rozgadane dziecko jak dla mnie ma :) moja to umie tylko mama tata baba nie ;) ale za to sprawnosciowo bardzo rozwinięta
 
Do góry