reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Buziaczki dla wszystkich ode mnie i od mojekj córeczki!!
Ucaluj córeczkę od ciotek w stopki!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
@Avita - cudo!!!!!!
@czarna_mala to i tak lepiej niż w Krakowie (890 zł), niestety ale na leczenie potrzeba worka pieniędzy. Trzymam mocno kciuki, żeby to była ostatnia seria, a MLR poszybował w górę ;-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Wam bardzo za to co piszecie o mojej Malutkiej:)
Przeszłyśmy obie długą i krętą drogę ale w końcu spotkałyśmy się i teraz prawie cały czas noszę ją na rękach i dziękuję, że Ona jest!!! Ja mam w tym roku 41 lat!!!
Mam nadzieję, że jutro wyjdziemy do domu. Ja mam tropchę obrzęknięte nogi i dalej czerwone ale dziś od lekarzy usłyszałam żeby się tym nie przejmować i trochę ciągnie podbrzusze jak to po CC:(
A z Małą oki, trochę łzawi oczko i ma żółtaczkę w granicach normy.
Buziaczki ode mnie i od Ali:)
 
reklama
Witajcie długo się nie odzywalam czesciej czytalam, ale obiecuję poprawę.
Dziewczyny cudowne te wasze szkrabki , do schrupania... najbardziej rozpoczynają mnie ciemne czuprynki. Powracają wspomnienia znarodzin mojej czarnulki.
Co rusz nowe brzuszki pojawiają się na forum to cieszy a jednocześnie... hm...jakby to określić ... uświadamia że ja ciągle jestem w punkcie wyjścia. Aktualnie jestem w trakcie cyklu staraniowego. Termin @ na sobotę. Testy już obsikuje jakby to miało coś zmienić...
Mam do was pytanko jakie leczenie mialyscie wdrozone w przypadku dodatnich asa? Bo okazuje się że oboje je mamy....

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry