reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myslicie ze cos wyjdzie w 7dpt 3dniowych zarodków [emoji6] bo tylko w piatek mage zbadac, potem to bede musiała czekac caly tydzien by pojechac na bete [emoji20]

Zbadać można, ale wynik musisz przyjąć z zimnym sercem jak będzie negatywny bo za parę dni już może być pozytywny.
 
reklama
Że tak powiem w zębach mnie gryzie[emoji12] ( moj mąż sie smieje z tego powiedzenia bo nie ma pojecia co to znaczy [emoji13]) trosze brzuch pobolewa jak na okers a tak ok chyba za wczesnie na jakies objawy to dopiero 4dpt.

Chyba 5 dpt jak w piątek będziesz miała 7dpt :p
 
To się poumawialam.. Zamora ma wszystkie miejsca zajęte w czerwcu i lipcu, najwcześniejszy termin to sierpień :D śmiech przez łzy... :(

Ale nie ma tego złego.
Do Lewandowskiego umawia pielęgniarka, wiec mnie przełączyli i tu jest lepsza wiadomość - są terminy za 2-3tyg, ale mam dzwonić w 1dc aby umówić się na wizytę w drugiej połowie cyklu. Także jednak Lewandowski :)
Wizyta 400zl!!! :O

Jakby ktoś szukał terminu u Wojewódzkiego - tez dopytałam - ma wolny termin na 13.06 godz 11. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O rety. 400 zł wizyta? No nieźle.
 
reklama
Do góry