reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ

24 - MoKa (I)- Monitoring cylku, Gynocentrum Katowice
25- .sowa0110. (I)- powtórka beta hcg :)
26 - Sylviia (II) - Beta HCG, Invicta Gdańsk
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02.06 - Sikulinda (III) - Beta HCG
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@.sowa0110. gratulacje, cieszę się niezmiernie, to pokazuje, że uiu się udaje, oczywiście nie wszystkim ale skuteczność ma!!! Trzymam kciuki za piękne przyrosty i 40 nudnych tygodni :)))

Ktoś coś w kalendarzu?
@Bubu19821 , @natalix0 jak wasze wizyty? Coś wiadomo?
Cześć dziewczynki. Przepraszam za brak odpowiedzi po wizycie. A więc u mnie wygląda to tak, że do września mamy starać się naturalnie zajść w ciążę a we wrześniu jeśli to nie pomoze to in vitro. Lekarz dziwi się że nam nie wyszło bo mamy bardzo dobre wyniki i warunki. Ale pomijając już ten fakt to mam niewydolność drugiej fazy cyklu a do tego nie zawsze pękają pęcherzyki. Do tego co miesiac mam brać luteine od 16-25 dc i 27 dc mam robić test ciążowy z bthcg, jeśli wyjdzie pozytywnie to mam wrócić do suplementacji. Lekarz powiedział że te dwa dni bez progesteronu nie spowoduje żadnych problemów w razie ewentualnej ciąży. Kochane i tu mam pytanie do was...już kiedyś pisalyscie o oleju na poprawę śluzu. Będę wdzięczna za napisanie mi od którego dnia cyklu do którego można stosować. A i jeszcze muszę zrobić badanie homocysteiny i kwasu foliowego.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ


25- .sowa0110. (I)- powtórka beta hcg :)
26 - Sylviia (II) - Beta HCG, Invicta Gdańsk
26 - MoKa (I)- Monitoring cylku, GynCentrum Katowice
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02.06 - Sikulinda (III) - Beta HCG
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10.06 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@.sowa0110. pięknych przyrostów dzisiaj:)
 
Cześć dziewczynki. Przepraszam za brak odpowiedzi po wizycie. A więc u mnie wygląda to tak, że do września mamy starać się naturalnie zajść w ciążę a we wrześniu jeśli to nie pomoze to in vitro. Lekarz dziwi się że nam nie wyszło bo mamy bardzo dobre wyniki i warunki. Ale pomijając już ten fakt to mam niewydolność drugiej fazy cyklu a do tego nie zawsze pękają pęcherzyki. Do tego co miesiac mam brać luteine od 16-25 dc i 27 dc mam robić test ciążowy z bthcg, jeśli wyjdzie pozytywnie to mam wrócić do suplementacji. Lekarz powiedział że te dwa dni bez progesteronu nie spowoduje żadnych problemów w razie ewentualnej ciąży. Kochane i tu mam pytanie do was...już kiedyś pisalyscie o oleju na poprawę śluzu. Będę wdzięczna za napisanie mi od którego dnia cyklu do którego można stosować. A i jeszcze muszę zrobić badanie homocysteiny i kwasu foliowego.

@Bubu19821 ja brałam olej z wiesiołka od 5 dc do owulacji max, można go kupić normalnie w aptece, koszt jest bardzo mały ;)
 
@Bubu19821 Kochana a powiedz mi jak lekarz stwierdził ze masz niewydolność drugiej fazy ?? ja tez biore olej w z wiesiołka tylko ze ja braklam od 1 dnia cyklu do owulki.....
W sumie to sama to zauważyłam. Czasami 1-3 dni przed miesiączka miałam brązowe plamienie a do tego zrobiłam progesteron w 16 dc jak lekarz kazał i wynik podobno tragiczny bo powinno być pow 15 a ja miałam 4,0 i lekarz stw że rzeczywiście wygląda to na niewydolność drugiej fazy cyklu. Przy takim wyniku to w sumie nie ma co się dziwić że do zapłodnienia nie dochodzi...
 
reklama
Dziewczyny a znacie się może na testosteronie? Nie mogę znaleźć nic na temat mojego wyniku. Wynosi on 0,174
 
Do góry