reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, Orzeszek:

1495650204-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooojjjeeejjjjciiuuu....popłakałam się....coś cudownego..... :laugh2:
 
Hmmm mmm... dziewczyny... mmm.... wystawcie ręce do monitorów... mmmm... hmmm...
Zamknijcie oczy... mmm... hmmm... chłońcie ciążowe fluidy... hmm.. mmm...

Myślicie, że mogłabym swój program w telewizji dostać?? Ręce, które wysyłają ciążowe fluidy :D:D
Myślę ze masz szanse na swój program.
M@gda a przypomnisz jak wygladala Twoja historia do tego momentu od początku??
 
Juz po pierwszej wizycie z ivf:)dostałam gonapeptyl.Mam brać od soboty co dwa dni. Kolejna wizyta10.06 .Punkcja w okolicach 19-23.06 Czy macie jakieś wskazania jak robić zastrzyk aby nie bolalo...:D?
Ja jestem tak samo jak Ty na długim protokole ale jakieś dwa tygodnie przed Tobą, w piątek kończę gonapeptyl i od razu mam wizytę w klinice co dalej :D
 
Juz. Opóźnienie bylo a potrm musialam wszystkich obdzwonic bo czekali na informacje.

Orzeszek ma 4.3cm, serduszko bije 169 na minute. Raczki sa, nozki sa. Nastepna wizyta u prowadzacego 12.06 w miedzyczasie mam isc na genetyczne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
samych takich dobrych wiesci po kazdej wizycie ...suuuper:)
 
reklama
Do góry