reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Czesc mysiaka ;) my tydzien temu skonczylismy rok i tez mamy 8 zębów. Na razie nie chodzimy i nie wiem kiedy to nastapi, ale maly wlasnie zaczal stawac przy meblach. Rehabilitujemy się odkad skonczyl 9,5 miesiaca bo okazalo sie ze ma obnizone napiecie miesniowe
 
U nas rok, 11 dni, chodzi od początku grudnia, teraz uciekanie to największa frajda. Zębów 7 od hohoho i jakoś reszta dobić nie może...

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
hi, my też już uciekamy, a najchętniej to się wspinamy, gdzie tylko można. zęby wyszły dwa na dole i 4 na górze :) Przyjdzie czas i pora to reszta też wyjdzie :)
 
współczuję, ale to takie bardziej przeziębieniowe sprawy?
my zaliczyliśmy trzydniówkę, gdzie najpierw było podejrzenie, że to zęby, a potem wyszedł rumień i okazało się, że to trzydniówka.
 
reklama
Przyplatal sie do nas kolejny lekarz-hematolog.. Czy to moje dziecko moze zyc jak kazde inne :( pulmonolog kardiolog i hematolog i tak na okraglo.. Zebow mamy 13 już.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry