reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Po terminie mialam ktg codziennie.

Każda z nas inaczej będzie odczuwala poród i tak, więc nie ma co się stresować i sugerować tym co inne czuły.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Moja kolezanka gdyby nie jej mama to by przegapila [emoji23] [emoji23] [emoji23]
To dobrze :D przynajmniej jej nie bolało.

Oglądałam dziś na ipla- porody. Jedna laska 3 dni po odchodzeniu wód płodowych zgłosiła się do Szpitala. Nie wiedziedziała , że trzeba wcześniej .

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Hej, ja Was podczytywalam trochę w międzyczasie...
Co do tamtego, ja zawsze mówię/pisze to co myślę. Czy moje posty były słabe ,jak to któraś napisała ? Nie wiem może. Ale mam 4 najlepsze odpowiedzi to chyba nie jest aż tak tragicznie i moje posty komuś się przydaly ;)
Jeśli nie nie chcecie mnie w czerwcowkach ,to spoko rozumiem...
Na pewno życzę Wam szczęśliwych rozwiązań oraz pięknych i zdrowych bobasków:)
Trzymajcie się dziewczyny.
 
Hej, ja Was podczytywalam trochę w międzyczasie...
Co do tamtego, ja zawsze mówię/pisze to co myślę. Czy moje posty były słabe ,jak to któraś napisała ? Nie wiem może. Ale mam 4 najlepsze odpowiedzi to chyba nie jest aż tak tragicznie i moje posty komuś się przydaly ;)
Jeśli nie nie chcecie mnie w czerwcowkach ,to spoko rozumiem...
Na pewno życzę Wam szczęśliwych rozwiązań oraz pięknych i zdrowych bobasków:)
Trzymajcie się dziewczyny.

Czemu słabe posty? Wracaj do nas i nie marudz jak kobieta w ciąży [emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Hej, ja Was podczytywalam trochę w międzyczasie...
Co do tamtego, ja zawsze mówię/pisze to co myślę. Czy moje posty były słabe ,jak to któraś napisała ? Nie wiem może. Ale mam 4 najlepsze odpowiedzi to chyba nie jest aż tak tragicznie i moje posty komuś się przydaly ;)
Jeśli nie nie chcecie mnie w czerwcowkach ,to spoko rozumiem...
Na pewno życzę Wam szczęśliwych rozwiązań oraz pięknych i zdrowych bobasków:)
Trzymajcie się dziewczyny.

Ja to w ogóle nie wiem o co chodzi i nikt nie pisał, że cię tu nie chce




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry