reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja już po wizycie.
Maluda wszystko ok, waży 2074g, nogi dlugie 2tyg wyprzedzają ale z każdym dzieckiem tak miałam :)
U mnie już rozwarcie 2 cm. Załączam do leków luteine i nospe i mam więcej leżeć :( następna wizyta za 2 tyg. Muszę sprawdzić na starej karcie w którym tygodniu miałam rozwarcie z Blanka. Chciałam nawet dziś dopytać o płeć ale z tego wszystkiego wstrzymalam się.
Idę szykować dzieciaki :)
 
1. 40°
2. Prasowanie najwyższą temperatura z parą
3. Nic nie robię
4. Na opakowaniu medeli miałam instrukcje żeby gotować 5 minut i tak zrobiłam.
5. Z oczywistych powodów nie będę nawet próbować odpowiadać :D

Edit. Fajne Pele mele się z tego robi :D
 
Tyle już razy obiecywałam sobie, że nie będę robić sobie zaległości na forum, ale wyszło jak zawsze :)

Kasia, mój mózg też odmawia posłuszeństwa :) doszło do tego, że wszystko zapisuje sobie na karteczkach. Nawet to co danego dnia mam do zrobienia i ogarnięcia w domu :D Każdy pretekst dobry, żeby iść do maca :)

Paalinaa piękna waga maluszka :)

Pumelova, ja jestem na zwolnieniu od samego początku i też na początku siedziałam w domu i tylko wypatrywałam wizytujących. Myślę, że jakby mieli przyjechać to już dawno by byli. No chyba, że pracodawca zgłosi wątpliwości...

Chybara, myślę, że warto z kimś jeszcze się skonsultować. Trzymam kciuki :*

Ewela, zazdroszczę zakończenia remontu :) pochwal się efektami :)

Patuszka mam nadzieję, że nie będziecie musieli już odwiedzać ip i skurcze się uspokoją. Dzięki za polecenia. Muszę jechać do sklepu i pomacać :)

Alex, u mnie też bardzo się wypycha i przemieszcza. Kopniaki to w sumie rzadkość :)

Paninka, miałaś męczący dzień urodzinowy ale pewnie radość córki wynagrodziła wszystko :) to u Ciebie same długonogie modeleczki :)

Kylesa, kawał dziecia nosisz :)

Tea, cieszę się, że w końcu dobre wieści od Ciebie :) podobeno są jakieś naturalne sposoby na przyspieszenie porodu. Dziewczyny już kiedyś pisały o 5xS :D

Emol, super, że wizyta udana :) mam nadziję, że nocka bez pająka minęła spokojnie

Karuzela, to już dorodny kawaler :) Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli :)

Megan, zdrówka!

Bulkaasia, gratulacje mamusiu! Czekamy na dobre wieści :)

Udało mi się wszystko nadrobić8-) więc mogę pochwalić się, że mam już przygotowaną wyprawkę do szpitala. dziś przyszła koszula i szlafrok. Spakuję się przed 10 czerwca, bo mój brat ma wtedy wesele i chce zabrać ze sobą torbę, w razie w. A jutro idę na warsztaty z masażu Shantala i chustonoszenia. Są bezpłatnie organizowane u mnie w mieście, to chętnie skorzystam :)
 
Ike 89 jakoś minęła, próbowałam być myśli ze ten co się utopil to ten właściwy i więcej ich u mnie nie ma

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusia Muminka jestem tego samego zdania co Jennny84 i Kasia_831.. :)
Kasia mnie też tak bolą łydki.. :/
U mnie też wesele kuzyna 21 lipca i odmówiłam bo niezdaze bym czoła się na siłach jechać do Polski z niemowlakiem..szkoda ale i tak nic bym z tej zabawy nie miała..

U nas remont dalej nieza kończyny ale znów choć o krok dalej..Mam nadzieję że do końca weekendu się wyrobimy.. tak bym już chciała ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusia Muminka
1. Raczej 30-40° i w tym pierwszym okresie włączam podwójne płukanie.
2. Jak coś używane to do zamrażarki, więcej nic nie planuje.
3. W ubrankach noworodkowych tych co mam metki są zazwyczaj z boku tam gdzie pieluchy.
4. Kupiłam sterylizator :)
Paninka wow rozwarcie juz. Odpoczywaj więcej i oby jeszcze trochę dzidzia poczekała.
Ika ciekawe warsztaty daj znać czy Ci się spodobają.
Dziś ostatnie zajęcia że szkoły rodzenia. Pojechałam komunikacja miejska bo mąż pojechał i kupił mi samochód :) byłam na sali porodowej, bo jedna była wolna za to na drugiej kobietka rodziła od północy i o 18 miała 7 cm. Jej mąż szedł po wode i z nami zagadał bo też po szkole rodzenia byli.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Temat wesel,wiec mam pytanko [emoji4]
Mam wesele kolezanki ale odmowilam. Chce kupic jakis upominek dla mlodych ale zupelnie nie mam pojecia co. Macie jakies pomysly?

 
reklama
Kasia nie zastanawialam sie nad kwota ale moze 300-400zl.
Jakos latwiej by mi bylo jakbym szla ale wiem ze nie dam rady chocby wysiedziec kilku godzin.

 
Do góry