reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Co się dzieje.... Wszystkie rodzą a nawet dzisiaj pełni nie ma [emoji23] ja też chceeee

7v8rikgno1ck7egs.png
Ja nie rodzę czekam do terminu :D

Sunnyday trzymamy kciuki, będzie dobrze.
 
reklama
Czemu ci szyjki nie sprawdził? Jak masz skurcze to może właśnie wypadałoby sprawdzić czy rozwarcia nie ma itp?

No to dobra wiadomość ze z maluchem jest oki[emoji106]

No bo on taki jest ja nie będę go prosić. Poprosiłam go żeby sprawdził przy usg to spojenie to zaczął mi znów tłumaczyć jak to wszystko się musi rozchodzić bo inaczej dziecko nie przeszło. W ogóle tak mi naciskał tą głowicą w okół małej że byłam w szoku.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny się dzieje [emoji6] Bellax trzymaj się mamuśka. Chyba jednak spakuję już tą torbę do szpitala. Dziś jeszcze jeździłam rezerwować salę dla syna na komunię za rok [emoji33]
Ostatnio kolezanka wysłała mi zdjecie rozmowy na pewniej grupie odnośnie sali na komunie [emoji23] ludzie juz rezerwuja sale na 2022 rok [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Witam. Ale sie dzisiaj podzialo:) ja po wizycie i oczywiscie wszystko dlugie i pozamykane. Chyba nici z sn. Termin cc mam na 19.06 i jednak pojde jak sie nic wczesniej nie zacznie. No i maly znowu przystopowal z waga. W 36 tyg wazy 2480g. Ja tak jak mlodamama - rodze kurdupelki;) byleby byl zdrow:)
 
Aha i powiedzcie mi jak Wy to robicie, ze ogarniacie dom, duzo z Was dzieci i jestescie takie aktywne na forum?? Ja czytam, bo uwielbiam Czerwcoweczki 2017 :) ale zeby miec czas tyle pisac! Podziwiam i zazdroszcze ogarniecia! Chyba juz za stara jestem na takie bycie tu i tam:)
 
Aha i powiedzcie mi jak Wy to robicie, ze ogarniacie dom, duzo z Was dzieci i jestescie takie aktywne na forum?? Ja czytam, bo uwielbiam Czerwcoweczki 2017 :) ale zeby miec czas tyle pisac! Podziwiam i zazdroszcze ogarniecia! Chyba juz za stara jestem na takie bycie tu i tam:)

Oj, tam zaraz stara :) Bo wiesz, miotła w jednej ręce, szmata na nodze laptop odpalony i jak się zmęczę czyli co dwie minuty to czas na Czerwcóweczki :p

aha mam jeszcze jeden powód żeby zostać tu dłużej , potrzebuje grupy wsparcia do gubienia wagi po porodzie :)

ooo i to jest strzał w dziesiątkę :)
 
Ja to mam takie chwilowe napady sił tak jak wczoraj. Dzisiaj w zasadzie bardziej spacerowo.

Wczoraj na wieczór położyłam sobie podkład pod prześcieradło bo stwierdziłam ze czas najwyższy. Ale w nocy tak mi się dupa pocila ze pierdziele. Najwyżej łóżko zaleje [emoji16]

 
reklama
Ja to mam takie chwilowe napady sił tak jak wczoraj. Dzisiaj w zasadzie bardziej spacerowo.

Wczoraj na wieczór położyłam sobie podkład pod prześcieradło bo stwierdziłam ze czas najwyższy. Ale w nocy tak mi się dupa pocila ze pierdziele. Najwyżej łóżko zaleje [emoji16]

Ja ostatnio w nocy to samo....obudziłam się mokra jak szczur, i wywaliłam podklad.... Olewam to, najwyżej nowy materac kupimy, i tak był taki zamiar [emoji16]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Do góry