reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Lamia piekna księżniczka [emoji8]
Ale tu dziś u was smakowicie... aż zglodnialam [emoji6]
Dziś rozpoczynam cykl nr 2. Mimo dupka plamie choć termin na sobotę więc wredota sie śpieszy [emoji6]
No cóż wszystko wskazuje że odwiedzę waszego dr P bo doczekalam w pojedynkę do terminu wizyty na czerwiec.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No biel przemawia za @ dziś 33dc cykle 35 dniowe więc czas odstawić dupka... no nic to dopiero 1 próba więc nie ma co się stresować [emoji6]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martha123 a nie masz podwyzszonej prolaktyny? Plamienia przed, dlugie cykle...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495710293-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ładnie ci pomaga w porządkach :):)

:-D:-D:-D:-D:-D NOOO TO SIĘ UŚMIAAAAŁAM:)
najpierw bzykanko,a potem pokaż kiciucha...
I teraz co to jest kiciuch;););) bo mi wyobraźnia podpowiada róóóżne kiciuchy:D

@bea25ta co to za rady:-p jak to zrobić masaż,poprzymilać się...i co? tak odejść? zostawić samemu sobie?? Przecie to jajka mogą eksplodować:D :D
p.s. chyba mam chcicę skoro wszystko mi się z jednym kojarzy ;p;p;p;p
Burczus, ja dokładnie miałam taki sam tok myślenia :D

U mnie @ przyszła dzisiaj. Wczoraj próbowała się już przebijać ale dupka jeszcze rano brałam. Także dzisiaj się rozkręciła choć nie jakoś mocno. Jutro dzwonię i umawiam się na wizytę w nOvum Warszawa :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Destino ja plamien nigdy nie miewam. Cykl jak w zegarku od zawsze 35 dni owu potwierdzane 21 dc. Pewnie przylazlaby @ dziś ale rano jeszcze wzielam dupka więc się zapowiada ze jak odstawie do sie rozkręci. Prolaktyne mialam badana i jest ok.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Destino ja plamien nigdy nie miewam. Cykl jak w zegarku od zawsze 35 dni owu potwierdzane 21 dc. Pewnie przylazlaby @ dziś ale rano jeszcze wzielam dupka więc się zapowiada ze jak odstawie do sie rozkręci. Prolaktyne mialam badana i jest ok.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Martaha
Ja cie
Ale masz długie cykle !!!!!
W następnym napewno sie uda !!!!!!
 
Do góry