reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Karliku a jak Ty się czujesz ? To Twój synek to lakomczuch jak tak szybko taki głodny ;) wkońcu facet :p ale u Was szybko działaja juz usg bioderek i badania...Nam udało sie syna na chwile przemycić i widział Mała bo w moim szpitalu nie ma odwiedzin w salach tylko z maluszkiem można wyjść na taki korytarz ale tam też dzieci do 16 roku wchodzić nie mogą ale mezowi udalo sie przemycić na salę ;)

Olo, i jak wychodzicie dzis do domku ?

No my juz sie przerzucilismy na rozmiar 62, dzis Oleńka byla ważona przez położna i 3960 gram więc juz kawał Kobietki :)
 
A ja mam pytanko do wszystkich już ogarnietych mam [emoji6] . Czy stosujecie jakaś lekką dietę, lub zauważyłyście że coś maluchom szkodzi ? Czy może jecie wsjo [emoji12] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam pytanko do wszystkich już ogarnietych mam [emoji6] . Czy stosujecie jakaś lekką dietę, lub zauważyłyście że coś maluchom szkodzi ? Czy może jecie wsjo [emoji12] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja właśnie za każdym razem rozmyślam co mogę a co nie. Bardzo mnie ciągnie do owoców i nie wiem które mogę bezkarnie.
Dziś mieliśmy wizytę położnej, przybita kobieta. Maca mi piersi i mowi : "no, szału nie ma"....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta:)- ja sie czuje dobrze, chyba przez to ze mi tak po tym krwotoku wyrzęli macice nawet nie jest tak zle przy obkurczeniu choć krzyż przy tym boli bardziej niz przy porodzie :) A tu położne chodzą z paracetamolem jak na hollywoodzkiej imprezie z dragami :) kto chce? Kto chce? He he dziewczyny były u brata- przemycone. Starsza w stresie bo przeciez nie wolno ale obie miały go na rękach i mega podekscytowane.

Wtopą okazały sie majtki jednorazowe- zakładając sie targają, sa za małe i beznadziejne. Dobrze ze mi maż szybko siateczkowe doniósł.

Lalamido- o której do szpitala jedziesz?
 
No ja właśnie za każdym razem rozmyślam co mogę a co nie. Bardzo mnie ciągnie do owoców i nie wiem które mogę bezkarnie.
Dziś mieliśmy wizytę położnej, przybita kobieta. Maca mi piersi i mowi : "no, szału nie ma"....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Było pomacać też jej piersi i powiedzieć że jej cycki też dup...nie urywają [emoji6] . Dasz radę a jak mleka nie będzie to też nie tragedia . Teraz mleka mm są zupełnie inne niż n lat temu[emoji6] . Ja się na krowim mleku chowałam i jakoś dało radę [emoji1]. Pewnie dlatego tyle teraz nabiału zjadam [emoji41] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze Wam napisze ze jak sie młody urodził to mąż zerka sprawdzić jakie sa osoby urodzone 25.05 i okazuje sie ze to dzien urodzin mojej pierwszej niedoszłej teściowej !!(jest osoba publiczna) i dzien imienin mojego byłego o bardzo specyficznym imieniu :)
He he
 
Marta:)- ja sie czuje dobrze, chyba przez to ze mi tak po tym krwotoku wyrzęli macice nawet nie jest tak zle przy obkurczeniu choć krzyż przy tym boli bardziej niz przy porodzie :) A tu położne chodzą z paracetamolem jak na hollywoodzkiej imprezie z dragami :) kto chce? Kto chce? He he dziewczyny były u brata- przemycone. Starsza w stresie bo przeciez nie wolno ale obie miały go na rękach i mega podekscytowane.

Wtopą okazały sie majtki jednorazowe- zakładając sie targają, sa za małe i beznadziejne. Dobrze ze mi maż szybko siateczkowe doniósł.

Lalamido- o której do szpitala jedziesz?
Jutro na 8 mam się stawić na czczo [emoji6] .
Na 7 zawozimy Olka na świetlicę i heja do szpitala. Modlę się żeby w nocy się nie zaczęło. Brzuch mi skacze tak że to bajka. Filmy nagrywam [emoji12] . Jak tylko wstaję to czuję jak mi się mały pcha ,zapiera nogami a rączki miednicy się przytrzymują [emoji2] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495732293-aaaaaa.jpeg


Pamiętam jaki to był szok i niezrozumienie u Olka że ja też mam imię [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale ruch! A ja ledwo czas znajduje na czytanie miedzy seansami z cycem w buzce Marii a spaniem ;)
Zostawili nas w szpitalu, bo poziom bilirubiny taki na granicy i chca jutro sprawdzic, czy nie wzrosnie.

Z coekawostek - leze na lozku naprzeciwko drzwi, wietrze cycki, a tu wchodzi ksiadz z pytaniem, czy ktos chce do komunii przystapic. Zapewnilam mu frajde widokiem pewnie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry